No video

Zone e lire - ILIR META - Politike / Presidenti sipas Ilir Metes! (16 nentor 2018)


Miklovan Kurti
Miklovan Kurti

Lsi forc e par

Vor 2 Monate
Ols Ormen
Ols Ormen

Problem serjoz

Vor 2 Monate
Klaus Feta
Klaus Feta

Cani bej orxhi me ket, se dy bythqira jeni

Vor 3 Monate
Klaus Feta
Klaus Feta

KY president, KY o per ti dhen nji 5 mi leksh tpi kafe ke lagjja

Vor 3 Monate
juela brahimi
juela brahimi

Zogu i zi ka tjeter filozofi 😂 eshte turp ta personifikosh me simbolin tone kombetar. ( shqiponjen) ka perplasje filozofish ne gjithe ate rrethrotullim

Vor 3 Monate
Edmonda ZHUPA
Edmonda ZHUPA

O Cani ,ti do ti blesh mendjen e Ilirit per shqiponjen qe ngjyrosi Edi .. E bombardove me provokime ,po he he ste doli gje se eshte skrapali ai, Me nje fjale E lagu se lagu.... ojjjjjjjje Ka gjera me interesante ne jete o Cani .Te gjithe i jeni versulur politikes..Na tallavitet dhe ne koken .

Vor 3 Monate
Edmonda ZHUPA
Edmonda ZHUPA

O Tierry Ardisson, O Arjan Cani , Macroni ,Iliri,Saliu Açifi ,Alketi skelzeni ,Petriti njesoj jane te gjithe .Po Iliri e njeh Maréchal Petain ??? .Ti Cani e mer kalane nga brenda.... puten.... Po ti Arjan do votonje per Fillon!!! .I paske qejf keta Arsen Lupenat ! Ilir qeshka me shpirt ,por sa mire do ishte te punonte per popullin me shpirt ! I flet Ilirit per Sopranet !!! Per vajzen e Zina Zdraven ! Enjihte Iliri ? mbushni programin mbusheni .!

Vor 3 Monate
Ilir Daka
Ilir Daka

O cani ti je skile shum here tentove me ja nxjerr me grep dicka nga meta po' ky eshte p.... Dhise eshte mjaft dinak ky nuk eshte si rama palle k...

Vor 3 Monate
Milky Way
Milky Way

O Ilir Meta he burr i dheut a ta hoqi Sophia eren e hudres !

Vor 3 Monate
Msr. Boss
Msr. Boss

Shikoni kush flet per veprimin e gabuar t gruevskit . Zoti ilir meta q me kamer t fsheht u kap q po bente korrupsion

Vor 3 Monate
Lili Fazliu
Lili Fazliu

"Frikën nuk e njoh as n'tokë, as n'qiell" thot i pari i shtetit!!! Kjo fjali flet gjithçka. I pari i shtetit nuk frikohet as nga drejtesia tokesore, as nga drejtesia hyjnore! Per te nuk vlen as nje ligj! Njerezit qe jane ne krye te shtetit gjithkund ne bote friken me te madhe e kane mu te keto ligje qofshin njerezore apo hyjnore. Ata u nenshtrohen atyre plotesisht. Te ne-jo. Kjo fjali e Ilir Metes eshte vetem nje argument tjeter se sa poshte kane ra lideret tane dhe se sa poshte ata kane qene tere jeten e tyre.

Vor 3 Monate
Malkio Malo
Malkio Malo

O Cani respekt për emisjonin po bëi pyetje se si u pasurua kaq shpejt se kur u bë Demokracija ishin të tër brek grisur apo kujton ti se ilir peta do e bëj Popullin ton budalla?I thuaj të flasi për Çamërin e masakruar se është një histori që nuk harohet kollaj por ja kan mar mëndjen makinat nga 200 mij euro që ngasin vilat lluksoze miljonat nëpër banka dhe e ka haruar fukarallëkun e skraparit.Respekt për Popullin Shqipëtar që ka ngelur i përçar dhe i sunduar qysh nga koha e kaluar dhe lavdi Dëshmorve të Kombit ton kudo nëpër Bot 🇦🇱🇱🇷🇱🇷

Vor 3 Monate
sinaf sadal
sinaf sadal

dhëmbët e kalbur dhe mut në gomar = edi rama, ilir meta

Vor 3 Monate
Fadil Gjana
Fadil Gjana

O qane greku o Katundar greke.kushe eshte ai legen ku.te solli ty ne TIRANE.

Vor 3 Monate
Mensur Kosumi
Mensur Kosumi

Bravo president, rri kshtu i paanshëm, pak më profesional në paraqitje publike edhe mos shko neper ksi emisione banale me pyetje paragjykuese gjate gjithe kohes

Vor 3 Monate
Mensur Kosumi
Mensur Kosumi

Oj lopë, po edhe hjekja e shqiponjes osht patriotizem, nese, nese projekti i ofron me shume t'mira komunitetit sesa simboli i shqiponjes, atëherë edhe kjo osht patriotizem. Lopo

Vor 3 Monate
Ismet Islami
Ismet Islami

Po ky esht nje lugen president tradhtar i popullit shqiptar do ta mirrni vesh shum shpejt.

Vor 3 Monate
Sunflower 15
Sunflower 15

Nuk kam PA asnjihere qe presidenti e kryeministri. Te shkojn ne nji programma si ku😫

Vor 3 Monate
Shpend Saliu
Shpend Saliu

cani , erdh Edi Rama nuk levizi nga vendi te pershendete! Lul Bashen njejt! u tregove se je me LSI Ore legene thae vet se e theve regullin, atehere duhet te pakten respekt te tregojsh per ato tjeret mos ano te pakten ne emision

Vor 3 Monate
Krenar latifi
Krenar latifi

O cani po shqiponia nuk ishte ne vendin e duher pse ben patriotin ? T njohim ty se kush je

Vor 3 Monate
ismail poliku
ismail poliku

Veq ne Shqiperi ndodh kjo qe presidenti i Shtetit te shkoj ne nje emision (porno komik) turp i madh kjo ndodh vetem ne Shqiperi kjo nuk esht demokraci o president por esht marzi nuk je kryetar bashkie o bur i dheut persh Nga Ilirida Shkupi !!!

Vor 3 Monate
totoli vogel
totoli vogel

Kush tha qe eshte president ky ?

Vor 3 Monate
ismail poliku
ismail poliku

+Lord ALBANIA Fier Egzakt

Vor 3 Monate
Lord ALBANIA Fier
Lord ALBANIA Fier

Po ca turpi thua! Met kok tuli eshte per vete pornostar edhe eshte llogjike qe neper keto emisione te felliqura ndihet ne shtepine e tije

Vor 3 Monate
E G
E G

E ke gjet niçen tende me bajatllëkun...na kënaqe me humorin popullor, kaçkavallëkun dhe karakteret qe sjell në studio

Vor 3 Monate
olgert
olgert

cani ne organzem . E dim ky bashk me Salen kane shume leke.se vetem per keta dy kaloni ne orgazem i gjithi llumi juaj

Vor 3 Monate
v rakaj
v rakaj

si eshte e mujtur ..PRESIDENTI I NJI VENDI te shkoje ne nji emision te tille..qfare TURPI.

Vor 3 Monate
Avni Rustemi
Avni Rustemi

Një njeri I cili thot se nuk I ka friken as ZOTIT e as Njeriut Dmth ai Friksohet Shum

Vor 3 Monate
Shkelqim Hasibra
Shkelqim Hasibra

Ot tqifsha monen mun mbyth or pederasti

Vor 3 Monate
musically'sNoWAndever gega
musically'sNoWAndever gega

Sa turp,e vertete qe esht vetezgjedhur po perse nuk e dergojm drejt e ne burg ne,ska bota njeri kaq fallco ,jo me president.Turp te perfaqesoje Shqiperine,nje njeri qe ka mbush xhepat nga droga e korrupsioni!!!

Vor 3 Monate
Besa Besa
Besa Besa

Ftyre hajduti, sa qefe kam te ju shof kretve pa perjashtim si Gruveski krimineli, ftyrat e poshtra.

Vor 3 Monate
Serano Defranco
Serano Defranco

Ky si ato te internuarit e aushwicit i ka shpet vorraxhiut prej duarsh, ose ka qen vorraxhiu pushim , ca njerzish ca ftyra neveritshem kemi pushtet hajde jepi voten ktyre, ma popull legen qe i voton keta qeveritar mashtruesa hajduta kriminel , ne do vujm perhere per mend e kokes kur shkojm i japim voten ktyre njerzve degjenerum qe smendojn per popullin as shqiperin.

Vor 3 Monate
totoli vogel
totoli vogel

Kush eshte president ?nje person qe pervec bandes se tij dhe medjas se korruptuar nuk njihet si president nga asnje shqiptar tjeter,nje njeri i vetshpallur nuk mund te jet kurre president i shqiptarve ,do te ishte vetem ne rast se do te zgjidhej nga populli me votim elekronik direkt i mbikqyrur nga nderkombtaret, e njejta vlen edhe per qeverin dhe te gjithe banditet e politikes nga deputetet ,ministrat deri te kryetaret e bashkive etj ,qytetaret shqiptare nuk duhet ti njohin keto autoritete ne qofte se nuk ka demokraci direkte qe duhet te filloje nga votimi elektronik me mbikqyrje te jashme

Vor 3 Monate
vasillaq mile
vasillaq mile

respekte. here par qe e degjoj . me pelqe. qesh me kultur dhe i zgjuar . e vlersoj.

Vor 3 Monate
Alketa Keta
Alketa Keta

ca esht qeshja me kultur se nuk e kuptova ikni ruani delet lereni komentet ne chat

Vor 3 Monate
Rroland 7777
Rroland 7777

vasillaq mile ike grek bythqir ik ndrroje emrin tqisha grun

Vor 3 Monate
Ergest Fezaj
Ergest Fezaj

E njef friken e njef ti dhe ne tok dhe aq me shum ne qiell ai qe thot skam frike ka frike me shum se cdokush.

Vor 3 Monate
Duda Sara
Duda Sara

Ik o tradhtar i vendit ton dhe fatkeqsia e popullit shqiptar

Vor 3 Monate
Ardian Shaqiri
Ardian Shaqiri

Sa bukur Genjen po sa hije te ka si te shkon kaq bukur per ftyre genjeshtrat

Vor 3 Monate
Flamur Karaj
Flamur Karaj

o cani ngadal se po kalon ne orgazem nga qefi per nji longaraq

Vor 3 Monate
River Of Death
River Of Death

😂😂😂😂😂😂😂 te urrej o flamur😂😂😂😂😂😂👍👍👍😂

Vor 3 Monate
Avni Rustemi
Avni Rustemi

😂😂😂 I madh je

Vor 3 Monate
Ola L
Ola L

Pse jeni qeveri kriminelash pse nuk ndihmoni nenen e Bleona mata ku 5 vajzat e shiten ne kosove dhe ato rrine te lire pse nuk beni ashje turp te ju vine vend I pa bese

Vor 3 Monate
Ola L
Ola L

Alex Beats ke te drejte se ska lidhje une shpreha nje mendim se mos I bjen kuj be vesh ta ndihmoje ate nane

Vor 3 Monate
Alex Beats
Alex Beats

+Ola L sa per ilir meten, eshte mafiozi, komunist dhe hajdut nga me te medhenjte ne Ballkan, por prap ska lidhje me Bleona Maten

Vor 3 Monate
Alex Beats
Alex Beats

+Ola L nuk e paske idene fare nga politika, shqetesimet e tua duhet tja drejtosh kryeministrit, ai eshte pushteti ekzekutiv, kjo gje mesohet ne 9 vjecare, ne klase te 7 ose edhe me perpara. Roli i presidentit eshte rol simbolik, qe nuk ka pothuajse fare rol ne vendimmarrje.

Vor 3 Monate
Ola L
Ola L

Alex Beats me qa merret presidendi me vjellje e qyrtetarin se Kane mesuar ata si drejtojn shtetin eshte mbushe vendi kriminela e hajduta

Vor 3 Monate
Alex Beats
Alex Beats

Nuk merret presidenti me kto pune, se paske mesuar qytetarine ne shkolle.

Vor 3 Monate
Toni Prifti
Toni Prifti

Ka marr Nonje konzesion likja prandaj firmose

Vor 3 Monate
Dlare Atem
Dlare Atem

Nuk beht shqiperia me president gangsterr karagjoz qe hiqet si srrjoz duket ne fytyr e ginjen fetyra dhe leku madh eka ber orator dhe intelektual se ja do puna qe te vjedhi sa me shum te mundet Vetem patriot nuk jan keta te gjith PS PD LS motrat fisin ja qisfsha ketyre plersave

Vor 3 Monate
Erdis Erdis
Erdis Erdis

O hajdut

Vor 3 Monate

Nächstes Video

Советский супер танк - Мультики про танки

4:18

Советский супер танк - Мультики про танки

HomeAnimations - Мультики про танки

Aufrufe 1 738 433

Я тебя найду (Серия 2)

47:31

Я тебя найду (Серия 2)

Канал Украина

Aufrufe 422 654

Yoostar 2: In The Movies (2011) [ENG/FULL/Region Free][Kinect] (iXtreme Compatible) XBOX360 | Star Wars - Les Derniers Jedi | LEGO Scooby Doo Haunted Hollywood