STEALTH & VINZ - A JE NORMAL? (HELLBANIANZ)


Granit Kelmendi
Granit Kelmendi

Realgangsta

Vor Stunde
Keith Fan
Keith Fan

Ky te 0:27 si ai tullaci qe del per fiskulture me syze dhe qe ben pazar tek Tigre

Vor 3 Stunden
Game Game
Game Game

fuck you hellbenianz :}

Vor 3 Stunden
Shqiptar4 Life
Shqiptar4 Life

Veq vazhdoni kshtu 💪🏻🇦🇱🇽🇰☝🏻

Vor 3 Stunden
GamingGHM King
GamingGHM King

Jeni ma te fortit inshalla allhau ju nimfot me ja qi familen otr

Vor 3 Stunden
bad boy
bad boy

vinz 👑👑 qifsha s4mm ky asht rap

Vor 5 Stunden
Young boy
Young boy

Ku jan shqipet te londres ? 1 like kush jeton ne angli 🇦🇱🇦🇱🙏🏽🔥

Vor 6 Stunden
M3ty_17 HD
M3ty_17 HD

FUCK STUDIO APERTO

Vor 6 Stunden
Albanian Kriminals
Albanian Kriminals

❤️🇦🇱

Vor 7 Stunden
Artan GamingTV
Artan GamingTV

Mos u nguc me tetoven se ta thi zapen recordin!!

Vor 7 Stunden
Dennis M
Dennis M

FREE YOU GUYS

Vor 16 Stunden
albania reper
albania reper

🤘🤘🤙

Vor 17 Stunden
ariiiela lalalal
ariiiela lalalal

Kush karin po don beef All my shqipes canibalz Ta kthejm partyn nfuneral Ta mush barkun plot metal Pidhat ton e din..me hb ska rival Ska met fal..jeten ta perzij sikur chemical A je normal ? Kolumbin e kena midis londre Sonte Medelina pa ne nuk ka fonde Von se..shqipet jan kartela europe Malet plot me bor kto shqipe si Corleone Kena lind per war..kena hekra neper dor Kena shqipe per mbii shqipe Hb gang jan kryesort But Den again im laughin Personi ma rrezik qe keni oriola marashin Thoni keni hekra po si plasin Thoni keni hekra keni bythet e kallashit Per ju Angels si satani ntok Te tan jeni hoes ju kampiona tgojes Merrni men sa veta wishin death upon me Like many men me ni ren Vec jau shprazi para syve then i run again Run again per kto rrug inteligjent Midis londre si big ben Sosht e fort per me kan i fort ne shpi tane Pse po bo si pidh same, pidh none Neper shtete tjera tu kap me cfardo rrace Ju tregojna na ket hesap shqip vrasje Ma mir bo vet vrasje se po tshkon dhe emri Neper rrug rrini urt se ju vjen egjeli Jeni tbut..sdoni luft..per ju na hitleri Jeni ngut..tash tu lut na jena skifteri get it Doni dru na jena dru..tu pi cali heavy Sherrin na e dum jena gati per cdo pun Per ket luft jena ma shum se tbetum Ju tkerkumt jeni ma tmarumit Jeni miku plumit keni bo marrveshje Ma shum pluma neper trupa sesa veshje Pik pik pik presje Beat-i ndryshon [Verse 2: Vinz] HB osht gati per dhun Pyti kto si e provun Pyti kta apo folim fakte Pyti kta nese gjujm Pyti kta pse po folin llafe Kur e din se nuk mujn Pyti kta si jan cuna nate Kur na vim pse nuk lujn Slujn se vina me sacme Mes dite a mes nate BIM heat on these streets Se jam rrit midis flakve Ska need me i pru Gt Vetem sillena nlagje One thing is with me Hekri mi lan hesapet Hb o gati per luft Hb me dy arm ndy durt Hb we about dat gango bando Si ju spo du mu duk N'lagje lujm si fantazem Hapi syt bani kater Ktheje kryt ruju mir darg Rruga osht shum e ashper London city kontrola Fuck this team me kurora Fuck that bitch nga tetova The gang already took over

Vor 18 Stunden
giovanni palalaj
giovanni palalaj

Hahahahahhaha ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Vor 20 Stunden
Bleona Latifi
Bleona Latifi

Teper t deshtum

Vor 20 Stunden
Games Tv
Games Tv

Hasjan for life🤘🤘🤘🤘🤘🤘

Vor 21 Stunde
Дмитрий Скобелев
Дмитрий Скобелев

КАКИЕ У НИХ ТУПЫЕ ЛИЦА-БЕЗ НАМЕКА НА ИНТЕЛЛЕКТ))))

Vor 21 Stunde
mohammed essa
mohammed essa

Barking stand up fam! I'm Pakistani but got full respect for my Albanian brothers and sisters

Vor 23 Stunden
2die4 life
2die4 life

Puna esht se kta jan te talentuar po tjeter prbl nese I mbeshtesni apo Jo.. Ne rript kaicit

Vor Tag
Aga Strong
Aga Strong

Ja honkshi karin ati djali prej tetovee 😂 o pidhat e londrres

Vor Tag
kmn azeti
kmn azeti

Aga Strong a ta qi tezen pak?

Vor 17 Stunden
z EDON
z EDON

ja hongshi karin ati djalit tetoves

Vor Tag
z EDON
z EDON

kmn azeti ik re rrot kari

Vor 17 Stunden
kmn azeti
kmn azeti

z EDON a ta qi motren pak?

Vor 17 Stunden
Kryetari Hv
Kryetari Hv

http://youtu.be/SD1s9H9JPOs

Vor Tag
BETA Gaming
BETA Gaming

Thoni keni hekra po keni bythet e kallashit

Vor Tag
uuouu officjal
uuouu officjal

Ikni bythqima kurva lavazhi aty punoni n"dark qiheni me lek 🖕🖕

Vor Tag
A H
A H

Stealth e ka kall

Vor Tag
Erblin Smajli
Erblin Smajli

OTR 4 EVER

Vor Tag
Anxhelo Hamiti
Anxhelo Hamiti

Hallal HB

Vor Tag
connor mcdraco
connor mcdraco

Fuck albanian bitches

Vor Tag
connor mcdraco
connor mcdraco

Greece only motherfuckers 🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷

Vor Tag
Aquila Deejay Official
Aquila Deejay Official

Bitch fuck off

Vor Tag
richard roberts
richard roberts

Shqipet jan kartela Europe HB

Vor 2 Tage
Albanian Mafia
Albanian Mafia

Gango g’s

Vor 2 Tage
Leo Messi
Leo Messi

Ja hëngshi KARIN ATIJ DJALIT TETOVËS

Vor 2 Tage
Renaldo Nuredin
Renaldo Nuredin

👐🇦🇱

Vor 2 Tage
Klinton Hellbaniaz
Klinton Hellbaniaz

Legjenda jeni ropt

Vor 2 Tage
Trepqa Torcidaa
Trepqa Torcidaa

Hej pash zoti kush e njeh ket femnen e bukur nspot tktyne djemve qysh e ka instagramin??

Vor 2 Tage
Trepqa Torcidaa
Trepqa Torcidaa

Hej pash zoti kush e njeh ket femnen e bukur nspot tktyne djemve qysh e ka instagramin??

Vor 2 Tage
Trepqa Torcidaa
Trepqa Torcidaa

Hej pash zoti kush e njeh ket femnen e bukur nspot tktyne djemve qysh e ka instagramin??

Vor 2 Tage
Trepqa Torcidaa
Trepqa Torcidaa

Hej pash zoti kush e njeh ket femnen e bukur nspot tktyne djemve qysh e ka instagramin??

Vor 2 Tage
Dorant Tahiri
Dorant Tahiri

E ti tash maj avash ruju se han kallash dej dje ki la lavazh tash po shitesh mafiash!! Shiiit Ta qift kejt qajo ekipa me kurora familjen nlul tpidhit

Vor 2 Tage
Melos Shala
Melos Shala

dawnnnn lit

Vor 2 Tage
Miklovan Kurti
Miklovan Kurti

Hellbanianz Number 1

Vor 2 Tage
kla kla
kla kla

HB MAFIA ALBANIA otr pussy in albania

Vor 2 Tage
Kristi Dede
Kristi Dede

I ke bo dis s4 mm 😂😂

Vor 2 Tage
General Andri
General Andri

Lol

Vor 2 Tage
Arlind Cahani
Arlind Cahani

te lumt hb

Vor 2 Tage
Arlind Cahani
Arlind Cahani

vinz

Vor 2 Tage
Paul Uchiha
Paul Uchiha

🔥🔥🔥🔥

Vor 2 Tage
unikkatil zone
unikkatil zone

lyric😇😇😇😇😇

Vor 3 Tage
A BOOSS W SUPREME
A BOOSS W SUPREME

Ai qe si ben like nuk eshte vertet HELLBANIANZ

Vor 3 Tage
WDNNR
WDNNR

Is there a Translation (English) version? If So, send to williamdnnr709@gmail.com, thanks!

Vor 3 Tage
Wellargaben
Wellargaben

HELLBANIANZ e ardhmja 🤘🏼🤘🏼

Vor 3 Tage
Wellargaben
Wellargaben

HB the only gang!!!! ❗️❗️❗️ Free vinz&stealt!!

Vor 3 Tage
Wellargaben
Wellargaben

Fuck otr!!! Hb!!

Vor 3 Tage
Wellargaben
Wellargaben

Fuck ana tjeter!!! 🤘🏼🅱️🔥

Vor 3 Tage
Wellargaben
Wellargaben

Free Vinz&Stealth ❗️ HELLBANIAN🔥🤘🏼

Vor 3 Tage
Wellargaben
Wellargaben

Frreee Vinz& Stealth!!! HELLBANIANZ e ardhmja❗️❗️🤘🏼

Vor 3 Tage
Wellargaben
Wellargaben

E din ton HELLBANIANZ e ardhmja⏳🔥🔥❗️❗️

Vor 3 Tage
Wellargaben
Wellargaben

e din ton HELLBANIANZ e ardhmja!! 🔥🤘🏼🇦🇱

Vor 3 Tage
Wellargaben
Wellargaben

🤘🏼B ❗️⏳🔥🔥

Vor 3 Tage
Wellargaben
Wellargaben

Fuck ana tjeter!!! 🤘🏼B❗️🔥⏳

Vor 3 Tage
Wellargaben
Wellargaben

🖕🏻Ana tjeter!! ❗️

Vor 3 Tage
Wellargaben
Wellargaben

🔥🔥

Vor 3 Tage
Wellargaben
Wellargaben

🔥🔥🔥

Vor 3 Tage
Wellargaben
Wellargaben

🔥🔥

Vor 3 Tage
Wellargaben
Wellargaben

🔥🔥🔥🔥

Vor 3 Tage
Alex Itsi
Alex Itsi

Real Gang 💣

Vor 3 Tage
Baba Babi
Baba Babi

😎😎😎😎

Vor 3 Tage
D&L
D&L

💪💪

Vor 3 Tage
Geni Geni
Geni Geni

Ju hb qe shitni gangsterra , ju ka sha stresi familjen ne instagram e nuk that gjys llafi !

Vor 4 Tage
albozzzzzzzzzzz
albozzzzzzzzzzz

ti qifsha ropt, kta jan real G dhe jan shok me Stresin! Mos fol prej bythes o koke boshe

Vor 3 Tage
Araps firmato
Araps firmato

Ca thu mor pall kari

Vor 3 Tage
BB BB
BB BB

Jeni pidha prej londre pussy go and ask scotland yard cili grup ma i rrezikshem bitch

Vor 4 Tage
Nina Lee
Nina Lee

Va kani përdhunuar karrierën shqipe.Momentalisht i vetmi gangster rap grup. Këta krejt janë bë si tuna dhe daffy reparat. Ma kurva se kurva. HB hood for life Noizy dhe të tjerët ju duhen edhe 100 karriera me bë kështu.

Vor 4 Tage
Audi Garage
Audi Garage

fuck kta kara me kurora motren npidh ktina kah tetova

Vor 4 Tage
mario duka
mario duka

my dream is to meet you bravo real shqipez

Vor 4 Tage
katilat 01
katilat 01

Qia rropt edhe naper medja te italis ju qesin "nje nder grupet me te kerkuar ne europ per trafik droge" jeni me te vertet gangstera

Vor 4 Tage
Ανικανοποίητος
Ανικανοποίητος

ΚΑΘΙΚΙΑ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΆ/ΞΕΡΑΤΆ!

Vor 4 Tage
Just SAVAGE
Just SAVAGE

Kush e di emrin n insta t asaj goces q i jep motorrit asaj brunes😂😂

Vor 4 Tage
Vath Zeneli
Vath Zeneli

Ja tregova kete keng barit para shpis u kthye n 'hashash.

Vor 4 Tage
Quavo Huncho
Quavo Huncho

Vetem rap t huj dgjoj dhe ju te tjeret 0

Vor 4 Tage
DenyD
DenyD

Megjithate, ne e kena kët thesar, që secili nga ju ta zotroj enën e vet menoj: ç'është trafikanti që ta maj n'menje dhe birin e bushtrës që t'kujdesem për ate. Që t'gjith jena vepra t'bome nga pluhuni, kapar i trashagimis, fuqi përtej asaj që ësht normale, t'jet nga Zoti, nga ashpërsia, që fuqia ime t'përsoset n'dobsi.

Vor 4 Tage
Roi Karari
Roi Karari

Kush karin i sfidon keta 🤘🅱️

Vor 4 Tage
TV Shqip
TV Shqip

Va qifja familen o pidha familje. Ekom 1 resht për ato që mshajn pi londrës ja honkshi karin ati djalit tetovës.

Vor 4 Tage
Tihomir Todorović
Tihomir Todorović

Dobra stvar!

Vor 4 Tage
Sajmir Matranxhi
Sajmir Matranxhi

Keni ndonje bashkpunim me Stresin

Vor 4 Tage
Marko
Marko

i saw u on italian tv🤗

Vor 4 Tage
Angelo Samadraxha
Angelo Samadraxha

Marko altro che dpg

Vor 18 Stunden
Antreas Megagiannis
Antreas Megagiannis

This song?

Vor 2 Tage
Una Prova
Una Prova

Me too

Vor 2 Tage
zinep musta
zinep musta

Shyrete belule

Vor 4 Tage
aLмı dopeTM
aLмı dopeTM

Ato dy pevaqicat u tmerruan kur e ndegjuan, HAHAHA #HB #HB

Vor 4 Tage
Flori Deda
Flori Deda

Firl

Vor 4 Tage
Leo
Leo

Mos u kruj me kto cunat e londres, I qifsha tam atij djalit tetovës #HB

Vor 5 Tage
sako djali
sako djali

kush karin po don beef..ska si party ne funeral ta mbush barkun plot metal.respecte cuna..fuck otr .!.

Vor 5 Tage
Albanian Expats
Albanian Expats

Barbona. Ju duket vetja Toni Montana. Na nxorret bojen. Trim eshte ai qe mban familjen me djerse jo ju.

Vor 5 Tage
Wellargaben
Wellargaben

🔥🔥🔥🔥

Vor 5 Tage
jonis selita
jonis selita

Ky osht rrep

Vor 5 Tage
Senad Hasani
Senad Hasani

🤘🤘🇦🇱🇦🇱

Vor 5 Tage
J muz
J muz

Move hard.

Vor 5 Tage
Artur Buci
Artur Buci

Fuck otr

Vor 5 Tage
Artur Buci
Artur Buci

Hb

Vor 5 Tage
Artur Buci
Artur Buci

Hb

Vor 5 Tage
Artur Buci
Artur Buci

Hb

Vor 5 Tage
Artur Buci
Artur Buci

Super fuck noizy

Vor 5 Tage
Fabiio Fabb
Fabiio Fabb

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 ALBANIIIAAAAA

Vor 6 Tage

Nächstes Video

U Tollywood | 1658 افلام للكبار فقط +18 للكبار فقط مشاهدة فيلم Darker Shades of Elise 2017 مترجم للكبار فقط مشاهدة فيلم Darker Shades of Elise 2017 مترجم للكبار فقط مشاهدة تحميل فيلم Darker Shades of Elise 2017 مترجم للكبار... 3.7 | 47 مسلسلات تركية مسلسل لا تترك يدي الحلقة 15 الخامسة عشر مترجمة مشاهدة وتحميل الحلقة الخامسة عشر 15 من مسلسل لا تترك يدى مترجمة المسلسل التركي لا تترك يدي الحلقة 15 مترجمة...