No video

Opinion - Vrasja ne bllok, del video! (08 nentor 2018)


Jola Mohsin
Jola Mohsin

Sa i pa pare eshte ky Artan Hoxha 🙏🙏🙏 ky marku paska shku si p.... Ne dasem , se di se di , Po ca din ti ? Pse ke shku aty 😂

Vor 3 Monate
Ervin Zotaj
Ervin Zotaj

Artan hoxha Flet realitetin jo lajme fallco

Vor 3 Monate
Arben Susuri
Arben Susuri

Artan Hoxha respekte, ty Zoti te ruajte ne Shqiperi, se sa per shtetin....nuk ruajti dot as ish drejtuesin e afte te policise te ndjerin Artan Cuku.

Vor 3 Monate
Ardi Ardi
Ardi Ardi

respekt per artan hoxhen

Vor 3 Monate
nidalexh abec
nidalexh abec

Shume mire e ke o shullak se ti smban asnje ane ata skan hy mei vra kan hy mei rreh ata bythqirat e kan dite se do i rrahin dhe kan mar masat me arme mei vra

Vor 3 Monate
Santino Rocco
Santino Rocco

Artan Hoxha bravo Nuk ja nin fare kunder te gjithve bravo Nder edhe Respekt Bravo

Vor 3 Monate
Eraldo Ibrushi
Eraldo Ibrushi

Politikanet pasurohen duke vjedhur, Barbonat vrases pasurohen duke vrare njeri tjetrin, Doktoret, infermieret e sh te tjere te diplomuar largohen ne Gjermani edhe neper bote, Punetoret e krahut te lire largohen ne vendet e europes per azil Dhe per te punuar, Kjo eshte Shqiperia kaotike e 2019

Vor 3 Monate
Julian Meta
Julian Meta

O marku karit mblith informacion bej detyrat ne shpi pastaj hajde ne studio

Vor 3 Monate
hector hector
hector hector

po jo clock o bol GLOCK GLOCK ska pistolete Clock, jo po watch

Vor 3 Monate
eagle eagle
eagle eagle

hahahhahahha

Vor 3 Monate
Matius Vlore
Matius Vlore

Artan hoxha gazetari me i mir i te gjitha korave eshte real dhe sy pa trembur

Vor 3 Monate
Albi
Albi

Brenda mundesive te shmangni fjalen "play-oj" edhe te perdorni fjalen perkatese shqip "luaj videon" sepse eshte me e pershtatshme edhe per veshet e publikut edhe per mesazhin ideologjik qe jep perdorimi i fjaleve jo shqiptare ne media.

Vor 3 Monate
Ap Store
Ap Store

Sa qenie te shemtuara jeni more plehra para artan hoxhes

Vor 3 Monate
Fabi Lika
Fabi Lika

Njeri me hajvan se ky marku

Vor 3 Monate
Inter Für Immer
Inter Für Immer

Artan Hoxha (Arushi Panda) je kot fare, frikacak i shitur sahanlëpirës. Bën llamallam pa lidhje, tregon përralla për kalamaj. Thua çdo ditë "më kërcënojnë, më kërcënojnë" por nga "frika" je bër 150 kg. Hik mor guak lapanjoz i Ilir Metës e i Ed Ramës.

Vor 3 Monate
Hira Baftic
Hira Baftic

+Inter Für Immer hahahaaha

Vor 3 Monate
Kosova albania
Kosova albania

merdaa inter

Vor 3 Monate
Inter Für Immer
Inter Für Immer

+Ap Store Or djal unë e mora i çik me humor e të ktheva përgjigje me shaka, se as të njoh e as më njeh, por... megjithmënd e ke ti...? Në jetën time kam varrosur një dynja me gangstera... e çfarë gangstera...! Bjeri kalemit se sa u "trëmba" nga ty..! Tani shko e gris bythën ti, dhe gjej nivelin tënd. Ta përsëris edhe njiherë që Artan Hoxha është lapanjoz, sahanlëpirës, komunist i fëlliqur, i faaftë dhe frikacak. Kllm.

Vor 3 Monate
Ap Store
Ap Store

+Inter Für Immer nuk e dija qe do ta kuptpje kete te fundit...kjo me ben te mendoj qe ke mentalitet psikopati dhe te semuri psiqik..se vetm nje i smuur kupton nje gangster..tani ik gris bycen edhe respokto te madhin artan hoxha...ciao kllm

Vor 3 Monate
Inter Für Immer
Inter Für Immer

+Ap Store Hahaha. Historia tregon se ata që mendojnë se të tjerët janë të sëmurë psiqik... kanë probleme shumë të mëdha për vete. Kështu që i bie llogaria se ti mor "doktor" mundë të jesh i shkarë nga ledhi ose "serial killer"...😂😂😂

Vor 3 Monate
Rotnem001 kastrati
Rotnem001 kastrati

Bravo Artan Hoxha

Vor 3 Monate
Mailind Mailind
Mailind Mailind

Rotnem001 kastrati Artan Hoxha je gazetar i pazevendesueshem Ju uroj suksese ne familje dhe ne pune

Vor 2 Monate
Hassan Voiture
Hassan Voiture

Ky marku eshte me ngren groshe Ik o fevzi se le name Qa e merre studio ate

Vor 3 Monate
Marksen Sula
Marksen Sula

😂😂😂😂😂😂 mark marku paska pir raki plepi sdika ca flaska😀

Vor 3 Monate
Tringa Uji shkoder2018
Tringa Uji shkoder2018

. ....

Vor 3 Monate
Krenar latifi
Krenar latifi

Per msysh nano ka nis mu permisu 😂

Vor 3 Monate
kukushkaize
kukushkaize

He pra, fol ti. Dy veta te kerkuar nga policia hane e pijne ne bllok. Kshu eshte kur shteti nuk krijon skuadra vdekje qe ti vrase keta njerez. Po thuaj politikanet jane bythe me bythe me keta kriminele, ca presim dhe ne ti ekzekutojne.

Vor 3 Monate
nidalexh abec
nidalexh abec

Po politikanet dhe mund ti ken pagu mei vra mer plak meqe po mbyllen kazinot dhe bastet se ky eshte bos i basteve dhe do ishte problem per qeverin

Vor 3 Monate
Viron Alushaj
Viron Alushaj

Respekte per nje pun legjendare ARTAN HOXHES !! !! !!

Vor 3 Monate
erald188
erald188

Easels. I Gjylbegu

Vor 3 Monate
rami miftari
rami miftari

per mendimin tim Artan Hoxha eshte perfekt nje gazetar flet me argumente te gjalla e nuk flet cka te ndije nga momshit,,,Respekt per Artan Hoxhen.....

Vor 3 Monate
elvedin dibra
elvedin dibra

rami miftari pp

Vor 3 Monate
nidalexh abec
nidalexh abec

Po por sme pelqen se eshte i politizuar dhe ktu ma ka zbeh besimin dhe mua se dhe une kam.pas besim te ky por ky eshte tifoz i zjarrte i ps shkoj e mor ne pyetje safet bajrin dhe donte ta bente te pafajshem shoku nje shtetas qe e akuzon belgjika dmtj artan hogja qenka me i skate se belgjika qe ktu me bejne me vjelle me gazetar e me analista me vjell me bejne mushin gjepat dhe jan bere me shume se politikanet

Vor 3 Monate
Toniii Toniii
Toniii Toniii

Po qyky marku qenka krej gomar pse ka ardh aty me studio kur nuk kupton as gje

Vor 3 Monate
Indrit Came
Indrit Came

Me mire te kishit marrè gjyshit tim 90 vjecare se keni marr Mark Markun. Vjen aty e nxen vendin e merr para e skupton asgje!

Vor 3 Monate
Toniii Toniii
Toniii Toniii

kesi njerz i duhet shqipris sikur Artan hogja te lumt per guximin qe e kie per te fol zemer luani

Vor 3 Monate
Krenar latifi
Krenar latifi

Po qte keqe ka tani? Qka ben keq sipas teje ?

Vor 3 Monate
alb 28
alb 28

HOXHA HOXHA JO HOGJA ANALFABET!

Vor 3 Monate
Elio Elio
Elio Elio

O krenar tè drejt le ti un ne Youtube ndaj nuk dgjohet zeri im sé kylyshat dalin ne tv per tè fol sipas interesave po' ndoshta je dhe ti nje nga kta tè ktyre sé njeriun e thjesht sé pjerth njeri po' kta AS tè Maja kemes SME harrijn mua dhe qofse nje dit del dicka ben mir ti dhe Shum si puna jote tè levizni sé ska vend per ju atdheu

Vor 3 Monate
Inter Für Immer
Inter Für Immer

+Elio Elio Ke shumë të drejtë... jashtzakonisht të drejtë...! Ky Arushi Panda (Artan Hoxha) është sahanlëpirës frikacak bythmut pa kurajo. Gjithmonë përsërit në mënyrë qesharake gjërat që dinë të gjithë. Një gazetar serioz nuk thotë çdo ditë..: "po më kërcënojnë, po më kërcënojnë"...! Këtë mut nuk e kërcënon asnjë... gënjen kot për t'i dhënë rëndësi vetes. Shëndet.

Vor 3 Monate
Krenar latifi
Krenar latifi

Tani esht nish, mos ben te foritn ti ktu Ose te dishmin se ti je youtube aj esht tv kjo tregon sa larg esht tani prej teje

Vor 3 Monate
Ivy Vulaj
Ivy Vulaj

Fevzi pusho !!! Lere Hoxhen te flas 😂😂😂 po prap ju me kta ?te blloku, te blloku 😂😂😂

Vor 3 Monate
nidalexh abec
nidalexh abec

Se artani mbron nga e ka interesin

Vor 3 Monate
kukushkaize
kukushkaize

Ky Fevziu eshte kar koke e kembe. Ka 15 vjet qe ben keto emsione dhe vetem nderpret nejrezit. Po, po, po, po. Ik ore Fevzi rrote kari merr qetesues, ose gjej menyre tjeter te drejtosh emisionin. Debil gazetar.

Vor 3 Monate
Avni Rustemi
Avni Rustemi

Presh Zog kush nuk ta rras o 1.000.000 Ftyrsh

Vor 3 Monate
boss hottii
boss hottii

Ja qisha ropt ati shtet si i ka dhan diplom mark markut per analist hahaha gjynaf me ftua en studio ktee hahahaha

Vor 3 Monate
cvb008
cvb008

asnji si ka dhen diplome atij , ja ven vete emrin vetes si injorant qe esht

Vor 3 Monate
Eljon Kastrioti
Eljon Kastrioti

Ti shkullak je shum fucking idiot

Vor 3 Monate
Fatmir GORREJA
Fatmir GORREJA

O MARK TI O JE O BEN BUDALLEN?

Vor 3 Monate
Tani Allaraj
Tani Allaraj

Bon rrolin kurva se i njeh mire dhe e kupton mire ngjarjen

Vor 3 Monate
DEADPOOL
DEADPOOL

Marku Kokë e këmbë pudalla është

Vor 3 Monate
Ayushman Bhav | Thriller | Tarzan.und.Jane.S01.German.DL.WEB.x264-BiGiNT