No video

Opinion - Varrim apo manifestim politik? (08 nentor 2018)


Nick thom
Nick thom

U esht hapur keq Orerksi Grekeve! Duhet ber dicka dhe pa zhurme. Gjarperi duhet goditur nga koka dhe jo nga bishti, Katsifa ishte bishti tani gjejini koken gjarperit.

Vor Monat
Fadil Gjana
Fadil Gjana

Artan Hoxha je atdhetaret me te medhej te kombit,ki flete me gjith shpirt dhe zemer, je per minister i mbrendshem..Keta te tjeret jane te.paguar te gjithe nga greku.0

Vor 2 Monate
Α. Μουλλάϊ
Α. Μουλλάϊ

BRAVO Artan Hoxha

Vor 3 Monate
Musa Xheka
Musa Xheka

SA ME SHPESH NE TE TILLA MANIFESTIME. KESHTU E ARRINI FITOREN E SHPEJTE DREJTE FERRIT

Vor 3 Monate
Zeri Misterr
Zeri Misterr

Se kuptoj perse serviset sekret te shqiperis nuk i fut ne burg kta racista ose mi vrar ter nje nga nje se greqija i lejon me ber gjera tilla ne trojet shqipetar n’a kan vrar per nje fjal ...

Vor 3 Monate
Aristos Gentis
Aristos Gentis

O Nano. Ik be shurren. Se qenke antishqiptar. Ik the qafen bashk me ta dhe ti.

Vor 3 Monate
Aristos Gentis
Aristos Gentis

Ca nuk ka shtetas shqiptare o ty tu shkerdheft ca ke gjall. Te gjith shqiptare kan qen o kokpalare dhe jo grek.

Vor 3 Monate
Aristos Gentis
Aristos Gentis

O peder I gjirokastres. Ata nuk jan greek . Por jan çobenet shqiptare kokpalare te komunizmit . Ne rregull pedero ???? Ik kthe bythen tani injorant.

Vor 3 Monate
Fatmir
Fatmir

Sa Zemer gjere jemi o Shqipetare po Terrorrizmi duhet me Terrorr te paguhet,Shifeni shtetet qe radhiten me shtetet Demokratike edhe Terrorit ju pergjigjen me Terror dhe e mbrojn drejtat Shteterore. Shife Mustaf Nanon ,po e pyse sa Leke i ka pranue nga Greqia qe ta zbuse kete Akte Terror Greko Sllave. Ne gjithmon behemi me Zemergjere se fqinjet tone dhe ate Poshterim mundohemi ti zbusim :Marri eshte per neve.

Vor 3 Monate
Armant Veizi
Armant Veizi

Do plumbin dulia ti qish ropt ku ti ket

Vor 3 Monate
joni .k
joni .k

Vin ne vendin ton dhe na shajn.deri Kur moj Shipri keshtu.

Vor 3 Monate
DD PMK
DD PMK

Northern Epirus is Hellenic

Vor 3 Monate
Bad Boys
Bad Boys

+DD PMK re gamoto ellines su ipa oti peraso stin janina e oli ipano oti itan alvanos oqi ellines pistevis i oqi mathe tin istoria

Vor 3 Monate
DD PMK
DD PMK

Bad Boys Μήπως δεν πήγες ποτέ στα Γιάννενα; Αλβανούς έχουμε στα Γιάννενα όπως σε όλη την Ελλάδα, μετανάστες που δουλεύουν για μας.

Vor 3 Monate
Bad Boys
Bad Boys

+DD PMK dheneqi ellines stin janina mono alvanos

Vor 3 Monate
Bad Boys
Bad Boys

+DD PMK Ahahah ise ena pseftis iati to kseris kala oti i janina itan alvaniki

Vor 3 Monate
DD PMK
DD PMK

Bad Boys Στα Γιάννενα μεγάλωσα. Μόνο οι μετανάστες από την Αλβανία μιλούσαν αλβανικά. Δεν άκουσα ποτε κανένα Γιαννιωτη να μιλάει αλβανικά. Ξερω τον Αλή. Ήταν από την Αλβανία τον έφεραν οι Τούρκοι.

Vor 3 Monate
Klodjan Stefanidhi
Klodjan Stefanidhi

Sa shqiptar jan vrar nga policia greke apo policia italjane qe mbyti 1 anije me gra edhe femij,asnje nuk u ngrit kurse ju sot flisni per nje mbeturin qe e meritoj , ketu esht 🇦🇱

Vor 3 Monate
Dhimiter Beqiari
Dhimiter Beqiari

I

Vor 3 Monate
Klodjan Stefanidhi
Klodjan Stefanidhi

Nuk ka koment per ate person se neve si popull i kemi respektuar fqinjet tan ,por jo tè vine né trojet tona edhe tè ngren flamurin grek,ketu esht shqiperi 🇦🇱edhe i vetmi flamur qe mund tè valvitet esht flamuri jon 🇦🇱 qe tè paret tan ka derdhu gjakun ,ketu po na vien greku edhe me ngre flamurin grek né token shqiptare,policia shqiptare esht treguar shum e durushme,neve duet tè pergezojm policin ton qe beri detyren qe duet ber per kombin ton,gje qe duet ta kishim ber ne si komb qe tolerojm kaq shum disa plera qe hedhin helim mbi kombin ton,rroft shqiperia 🇦🇱edhe ky flamur do jet sa tè jet jeta e kombit 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 3 Monate
Tony sema
Tony sema

ska ndonje gje te keqe nuke dogjen ndonje flamur shqipetar ,ne te tilla raste njerzit humbin kontrollin dhe thone ndonje krcenim, mose harroni se rama vajti ne presheve dhe coi lule ne lapidarin e ucpmb beri deklerata dhe eshte kryeminister,ca problemi ka qetsoni gjerat nuk ka cnderuar nderin ca thirrje

Vor 3 Monate
N exhat S yla
N exhat S yla

Ne Kosvaret ju qijim nonen ketyre berlogut grek do shfemei shpajt.

Vor 3 Monate
Mir GjaNa
Mir GjaNa

Pervec artan hoxhes kta tgjith kan mar lek prej grekut

Vor 3 Monate
skender sylisufaj
skender sylisufaj

Me mir pa buk se te shtrim qafen gjith kujt shqiptart jan per nje fqinsi te mir por kjo po sqe reciproke ater me mir nje her e mir kufirin te thana nje her e mir.

Vor 3 Monate
Gerald Ajazi
Gerald Ajazi

Te ket turp partija demokratike dhe lsi

Vor 3 Monate
Gerald Ajazi
Gerald Ajazi

Partia demokratike me lulin ne krye jan kriminel dhe rracista qe shesin popullin e vet shqiptar tek nje shtet rracistash si shteti Greek

Vor 3 Monate
Teuta Lamce
Teuta Lamce

Bravo zoti Nano per mendimin tim varezt e atyre te kaljn ne greqi dhe ta ngrenj flamurin e tyre ne vendin e tyre ne shqiperi te nrihet flamuri kuq e zi dhe pik

Vor 3 Monate
Eugen Karanxha
Eugen Karanxha

Artan vetem ti je Shqiptar i vertete krijo nje sindikate te fshehte me pagese te shkojne mbas ktyre kokave naziste e ti qerojne nje nga nje vetem kjo eshte menyra e zgjidhjeve sepse shteti Shqiptar nuk ben asnje veprim ndaj tyre sot flasin neser do i shohesh duke u puthur e perqafuar.

Vor 3 Monate
Eugen Karanxha
Eugen Karanxha

Ah ju shkerdhefsha shtetin qe keni o njerez te humbur po i kriminel u vra se nuk u vra ndonje shenjtor qe i lejut kto nazista ta zgjasin kaq gjate po ju komandojne greket car vend i marum paska qene shteti shqiptar turpi i historise po llomotitni tani e hani mut sa te doni se greket ju moren neper kembe ikni pirdhuni tani o legena.

Vor 3 Monate
Mistokli Elmazaj
Mistokli Elmazaj

Mos humbisni realitetin qe Po tregon Tani

Vor 3 Monate
Mistokli Elmazaj
Mistokli Elmazaj

Bravo Tani

Vor 3 Monate
Izet Morinaj
Izet Morinaj

Nuk kuptoj pse behet merak nji shtet i tere per kriminel dhe provokant eshtrat e tij duhet hudhur jasht kufirit Shqiptar jo te vorroset si njeri por si nji 🐕

Vor 3 Monate
nitla arvaniht
nitla arvaniht

Artan Hoxha respekt per ty pa per ket kopil faqexiun qe ja q.... ropt nuk te le te flasesh e sa per keta analet apo analist te tier jan vk

Vor 3 Monate
emiliano maliki
emiliano maliki

te lumt goja artan hoxha vetem me njerez si ty mund te ndryshoj shipria

Vor 3 Monate
1superlovefire
1superlovefire

1:05:00 ~ nje bravo+ te madhe aty per Hoxhen qe e vuri Nano idiotin ne vendin e tij.

Vor 3 Monate
Fatmir Zymeri
Fatmir Zymeri

KETA Jane priftrite Greek tuj ecur me kure r raciste nuk done qire ne bythe keta priftrie

Vor 3 Monate
Fatmir Zymeri
Fatmir Zymeri

ZOTI e shatrrofte rracizmit grek

Vor 3 Monate
BULQIZA FOTO VIDEOS Bulqiza
BULQIZA FOTO VIDEOS Bulqiza

Këto e duan plumbin kokës ky vangjel dule edhe këto deputetët që po i mbrojnë këtë komunitet grek qelbësirash të gjithë këto deputetët paguhen më taksat e shqiptarëve urgjentisht duhet të kthehehen të gjithë rrogat mbrapsh që kanë marrë nga taksat paguesit shqiptarë edhe ti zhdukim nga shqipëria të gjithë merreni edhe kryqin me vete në do të ndërtojmë kisha ortodokse shqiptare

Vor 3 Monate
Xhemal Abdulahi
Xhemal Abdulahi

Ka vdekur shum heret i zotij shtepijs tani shtepija eshte pa te zote

Vor 3 Monate
Florim Kuci
Florim Kuci

Te felliqur te shitur perveq Artan Hoxhes i cili mbron me dinjitet kombin shqiptare te tjeret te gjithe jane me grek se greket , tradhetar te felliqur mjere Kombi yne per te tille njerz ...FRIGACAT , MJERAN pa asnje dinjitet njerzor, ….MJERE KOMBI YNE ME TE TILLE INTELEKTUALLE TE TILLE....pejashtoj Patriotin kombetar Artan Hoxhen i cili do e jete i pavdekshem per kombin shqiptare...

Vor 3 Monate
leonard Muca
leonard Muca

Ore nuk ka ndonje ti eliminoje keta dy vemje te shqiperise Mucin dhe shkullakun qe vetem vrer vjellin per vendin e vet. Dy plehra qe jane paguar nga greku dhe vazhdojne te ndjekin te njejten linje

Vor 3 Monate
KASTRIOTI SKENDERBEU
KASTRIOTI SKENDERBEU

Nano kurvaaaaa bashk me ate mjekrosin keta bastard dallin para emisjonit edhe i degjojn shipetaret turp tupp turp njerz te shitur keshtu keni shitur githmon armikut nga njer ttil si keta qe jan te paguar nga greket per te na treguar qe greket na kam ndimuar. Ca na kan ndimuar ne ata ooo idjot rac muti shqipetari me ndjersen etyre edhe vuajtje edhe qe disa iperdorin si kafsh apo qe pastrojn stallat ederave edhe mutrat e grekve per ate ekeni ju qe greqia ka mbeshtetur edhe qe emigrantet rojn nga ikonomia greke?? ka kudo ne gith boten edhe ne greqi keqtrajtoen sa as 1vend te botes pse jan shqipetar edhe sna duan Harroni kaq shpejt qe na ka shar ustria grek edhe na akuzojn edhe sna duan shum pak jan ata qe jan mirnjoesh shumica sna duan edhe delni ju kurvat edhe ulerini kot se koti tradhetar te shitur duhet tjepnni pergjesi per keto we thuani se keto jan te pa par pas ato qe ikan ndodhur shqipetarve te shkret mir qe ka edhe njers si puna Artan hoxes qe thuan te verteten edhe ebesojn te gith shqipetaret qe jetoin ne greqi si mua. Mes lejoni njers ttil te flasin kundra shipetarve te vuajtur edhe qe tani duam te na mohon cdo te drejt per tu shprehur te lir edhe nevojat edhe drejtat tona qe disa si ty puna nano kurvaaa ooo i malkuar duan te bejn te zgjuarin edhe te tjeterson edhe te akuzojn shqipetaret per reagimet etyre qe kan me kaq te drejt kur lejom pa as fakt edhe vertetim we atje esht vorio epir. Zgjohuni shqipetar kudo edhe mes lejoni njerz si nano edhe ca ttjer te flasim ashtu sic duhet ne krasim me.greket qe vetem sharje edhe kercenime kemi pasur edhe shteti ityre githmon i ka mbrojutur kushe ne kemi ca te shitur si nano e ca kurva ttjer edhe ulerin si patriot grek as greku zdo fliste ashtu. Turp nga tradhetar ttill duhen te marin pergjesi edhe te akuzoen duke mar denim ashtu sic meriton cdo tradhetari.

Vor 3 Monate
Hilmi Mehmeti
Hilmi Mehmeti

Ju jeni ne tufe lopesh ne mediat shqiptare! Artan Hoxha te lumte, je i vetmi racional dhe flet drejte.

Vor 3 Monate
Cico De Melone
Cico De Melone

Pu pu kulmi te vjen greku ne der te shpis e te sha zgjohuu Enver Hoxha zgjohuuu o burrrr i ksaj toke dhe fillo qe nga edi rama kurva e sali berish bythqimi se e prishen kte vend po ku ishit ju o kurva shqiptar gjirokastres pse nuk dolet te gjith bashk te bashkuar ahhhh ju jeni popull kurv se kur vjen fjala per votime shkoni gjithhh bash rrac e keqe bastarde

Vor 3 Monate
Toni Aliaj
Toni Aliaj

Cou o kryeminister se po na diegin flamurin ne mes te shqiperis cou ose lere popullin te ngrihet

Vor 3 Monate
Daniel Lyon
Daniel Lyon

Tan Hoxha bjeru ne koke evgjitve plehra greke

Vor 3 Monate
Toni Aliaj
Toni Aliaj

Ik ti o moter qir qe na tregon 1 milion shqiptar qe kan ngren buk ne greqi po kan punuar o moter qir jo pi te rrin shqipetaret urt tu japin edhe bythen ikni i gazetar kara Po duhet tu qim rropt e grat ca prallisni ju o gazetar leshi

Vor 3 Monate
Toni Aliaj
Toni Aliaj

Cohu sali berisha se vetem ti mund tu qie grat ti tridhje keta kurva edhe vangjelin edhe tavon do ju qie grat e fisin e rracen

Vor 3 Monate
Toni Aliaj
Toni Aliaj

Bravo o hoxha Po as presidenti e as kryeministri e as nji deputet shqipetar nuk ka folur se qien ne byth per dy lek keta kurva mier shqiptaret kush i qeverris

Vor 3 Monate
Toni Aliaj
Toni Aliaj

Futeni ne burg tavon e vangjelin o edi rama o kryeminister keta 2 qirjet keta dy gra qira esht turp ti mbani ne parlament keta rrac frikacakesh couni shqiptar tu qim grat qirje tavos e qirje dules se keti shteti ti vi turp qe te gjith si deputet te nxierrin edhe grat per 2 lek edhe bythen te japin votoim ne keta rrac kurvash

Vor 3 Monate
Toni Aliaj
Toni Aliaj

O shtet kurv Po shkerdhei motren te gjith ketyre qe na vin ne shqiperi edhe flasin sikur duan te ma vrasin e duan te na rruajn karet mereni edhe dulen ja shkerdheni motren nenen gruan fis farefis rrac soi e sorollop listen e dasmes.o shtet moter qir Po ju i mbroni keta grek rrac qira qe flasin keshtu ne shqiperi.po leri edhe shqipetaret te vinin njiher te ai varrim tu qinin grat e motrat ketyre rrac qirave se ju si shtet Po I mbani.

Vor 3 Monate
Chanel One
Chanel One

Zoterinj duhen te hiqen nje sahat edhe me pare varrezat ne bularat, sepse do te jene peligrinazh I pervitshem e grekerve,. Ky ishte edhe qellimi I tyre, sidomos mbas vrasjes se terroristit minoritar, sepse nuk mund ti vë tjeter emer. Sa nuk eshte vone,,,, le ti marrin dhe ti varrosin ne greqi, sepse ishin pushtues, nuk kane vend ne shqiperi..... SHQIPERIA ËSHTE E SHQIPTAREVE, MERRINI KUFOMAT DHE VARROSINI NE GREQI JU PLEHRAT E EVROPES,,,, JENI GANGRENA E SHOQERIS EUROPIANE.........

Vor 3 Monate
Ioannis Fiflis
Ioannis Fiflis

As 1 medja greke nuk ka ken korrekte. Te gjitha i kan hellur benzin zjarrit. Me vjen per te qeshur kur thoni medjat greke jan serjoze. Se un i kam ndjekur Lajmet greke dhe shiptare. Ne cermoni ka pasur shum persona te agimit art

Vor 3 Monate
ilirjan sotiri
ilirjan sotiri

Tan Hoxha... hallall ta befte zoti..je gazetar Top....

Vor 3 Monate
gianna bleta
gianna bleta

Tani e mari vesh ku vene leket turp per ju po zoti vonon por nk aron do e pagoni ne nje mynyre

Vor 3 Monate
manupolli entela
manupolli entela

O muço ha nji muté je shume antipatik

Vor 3 Monate
jafer ballisti
jafer ballisti

NANO ESHTE TRADHTAR I POPULLIT SHQIPTAR ESHTE GJITHMON NE MBROJTJE TE SHOVENISTEVE SERB DHE GREK =EDHE EMISIONI I TIJ NE TV TREGON - E QE QUHET =PROVOKACIJA = ESHTE NE GJUHEN SERBE KY NJERI ESHTE ANTI SHQIPTAR !

Vor 3 Monate
kosso kosso
kosso kosso

po po kam besim se greqia eshte e vertet dhe maqedonija besoj se dot ndoll maqedonija nen greqi sepse per ket greku nek jep emer tjeter maqedonijes per ket e besoj se maqedonija dhe gjysma shqipries nen greqi

Vor 3 Monate
ujku lab
ujku lab

Nëse ka agjent të të huajve rroptqira në Shqipëri, përveç në politik por edhe mes influencesit shoqëror ja ku I kemi para syve, ky shurraku është koke e këmbë llume antishqiptar, ai qorri i mutit Marku është një Mut me të parin e sapofolur, dhe i treti është mustafa nano, këta janë vërtet hi ne sy te shqiptareve,, është e frikshme që në një studio që kërkon të zbardh një problem serioz shoqëror, ku u vra një terrorist që u mundua të cenonte jetën e shqiptarëve dhe u cenua integriteti shtetëror, tre nga të ftuarit e tryezës janë melmosur me xhepat plot nga parat e qelbura të greqisë , dy bëjnë si evropiane të emancipuar dhe gazetari Hoxha mundohet të hedh dritë për rrezikun real që kemi. E vërteta e turpshme është se tek ne shqiptaret ne një grup me 6 veta, 3 janë kundrakombëtar, 2 janë narcizist, një është konkret...rropt mu në pidh mu në grek, serb, turq e tradhtare muti.... Z. Hoxha gëzofsh jetë e shëndet e tu shtoftë fara se burra si ty o duhen asaj toke. SHQIPËRIA DO TË BEHET

Vor 3 Monate
G M V
G M V

Ooo mes e boni te madhe se ni greko shka ma pak i thojin ksaj pune. At dit ne vorrim nuk i kisha rshu gjall pa i vra te gjith ata grekoshkije E shqiptar te dashur i lumt dora Reneas qe e ka vra at qan se heren tjeter nese del ndonje greko shka tjeter i bon syt kater nese mendon me bo diq

Vor 3 Monate
kokekrisuri
kokekrisuri

Vetem në kete studio mua duken 3-4 të shitur te greku

Vor 3 Monate
HooliganScene
HooliganScene

SHQIPERIA DO TE BEHET KUR TE ZHDUKEN TRADHETARET E SHTETIT TON QE SHESIN BYTHEN E FISIN TE GREKU PER 2 LEK! SHQIPERIA E SHQIPETARVE VDEKJE TRADHETARVE!

Vor 3 Monate
klaudio isenlikai
klaudio isenlikai

artan hoxha mos vdeksh kurre te lumte goja

Vor 3 Monate
Ap Store
Ap Store

Ka lezet kur flet ai zoti artan hoxha... sa her qe esht ne ai emision e ndjek opinionin...ndersa kta te tjeret bejn si kanarina

Vor 3 Monate
Mimi T
Mimi T

Shume e rendë per Shqiperine, duhet të mos lejohen varre ne token shqiptare. Keto varre Po përdoren nga qeveria greke to mark territorin që ato mendojne eshte Vorioepir. Keto varre si gjithe bota ti marre greku the ti varrosi në territorin grek, dhe jo ne Shqiperi.

Vor 3 Monate
shaban ademi
shaban ademi

Ekipi droges shikoni ca ben greku ne shqiplri greket duhet shdukur si komb

Vor 3 Monate
Adi Metohu
Adi Metohu

Ky arjan curri sa fytyr e urryer ...duket qe eshte byth e shitur

Vor 3 Monate
kokekrisuri
kokekrisuri

Muçi o Grek bythqir

Vor 3 Monate
Liku Koci
Liku Koci

Muc Nano grek i shitur

Vor 3 Monate
Santino Rocco
Santino Rocco

Juve jugoret skeni piken e zemres ska shanc te vin maqedonsi apo serbi ne veri se I din cfare I pret Turp Gjirokastrit na flliqet

Vor 3 Monate
6posseidon1
6posseidon1

nuk e di qka osht kagj e kompllikume kjo pune ai njeri ka qen me arm ka sulmu policin ,edhe policia e ka kry punen e vet forca speciale e SHQIPNIS e ka kry punen e vet atyne nuk ju intereson qka je a kush je,njesia speciale e SHQIPNIS nuk i ka ato arm me i rujt pulat ,respekt policis se SHQIPNIS pershendetje nga KOSOVA ,RROFT SHQIPNIA RROFT POPLLI SHQIPTAR

Vor 3 Monate
Sweden Stockholm
Sweden Stockholm

artan hoxha shum mir pojav rras ketunve derrave

Vor 3 Monate
Vullnet Nogu
Vullnet Nogu

Thjesht RESPEKT per ARTAN HOXHEN

Vor 3 Monate
Sabri Ahmeti
Sabri Ahmeti

Oooo na myt ju beni emisione per keta i diot po qdo shtet botes keta idiota burgosen ju flisni per ke ta idiota keta asht dash ti vrisni te gjith kshtu nuk flitet kurr per keta idiot po na shqiptaret edhe mirremi me ta

Vor 3 Monate
Flori Asllani
Flori Asllani

Policia e shtetet duhet te marri masa Extreme ndaj ketyre nacionalisteve e ekstremisteve .. qe mos marrin hak njerezit & e te kene paqe popujt.

Vor 3 Monate
Flori Asllani
Flori Asllani

Ne koken e Nanos e Zogaj heres tjeter e te familjareve te tyre ishalla . qe t’a kuptojne Se jane 170 shqiptare te vrare, e 170 familje jetim o gazerare e njerez koti 0. E ke felliqur me ata gazetare Merr vetem hoxhen here tjeter

Vor 3 Monate
Joe’s Italian Grill
Joe’s Italian Grill

Politike ishte kunder Shqiptareve! Turp per shtetin tone

Vor 3 Monate
eugen qemali
eugen qemali

Respecte Tani. Jane shume larg ata qe te kuptojne ty dhe realitetin me ata ndyresira Greek

Vor 3 Monate
Sait Ziberi
Sait Ziberi

Kesaj i thone oj dele mos me turbullo ujin turp turp turp populli si duket eshte ne duar te tradhetareve dhe ka ra ne hall

Vor 3 Monate
Sait Ziberi
Sait Ziberi

Per cudi , bejn krahasim nje shkrese nga ana e tifozeve me nje mori banderolash te shkruara anti Shqiptare dhe plus thirje direkte sopat e zjar per qenin Shqiptar edhe ate ne teritorin Shqiptar dhe nuk na qenka fort gje e madhe se edhe serbet e bejn te njejten jo vetem greket por ama edhe ne jemi pak nacionalista i kemi fyer greket me nje banderole ne stadium . Nuk gjej dot fjal te keqe aq sa e meritoni tju shaj ne at panel pervec te nderuarit ARTAN HOXHA . Ore si ka mundesi djer ne ket nivel te jeni te nenshtruar edhe pas gjith kesaj qe shohim me sy e keni gjuhen te cunguar dhe nuk thoni nje fjale ashtu sic duhet . O Blendi o kok bole disa here je duke treguar per ultras Shqiptar ne stadium per nje leck te vetme dhe te shprehurit e ben te ashper sikur kushedi se cka u be , e mbytem greqin e pederave me nje leck ndersa ata pederasta kan ber blu me lloj lloj shkresash gjith at zone te Shqiperise dhe kur e mbledhim kete matematikisht na del barazi Shqiptaret jan fajtoret . Po normal do ti kallet zemra popullit te shkrete se ju pedera qe na perfaqsoni nuk keni as nje pik dinjiteti bile delni e hani mut se ne jemi fajtoret nuk eshte dasht keshtu nuk esht dasht ashtu ndersa pala e pederave te greqise jan duke be kerkime per te zbuluar se kush ishte efektivi qe kreu detyren e vet ne shtetin e vet . Dhe nje shtet me tradhetare si ju do ta shesin personin te cilit i jepen urdhera per te realizuar detyrat , kjo me nuk ka ku shkon me keq se kaq

Vor 3 Monate
Teuta Lamce
Teuta Lamce

Hiqeni dulen nga parlamenti paguhet me taksat e shqiptareve ai qeni

Vor 3 Monate
Bad Boy
Bad Boy

Artan Hoxha bravo 👏🏽 te qofte. Keto te tjeret VK. Jeni te gjithe mbeturina anal-ista me ne krye kete kokebolen Fevziu.

Vor 3 Monate
Ari 7
Ari 7

mustafa nano " une zgjedh te flas per gazetaret e mire"!!! koqe kandari

Vor 3 Monate
copertoni
copertoni

O Muc, je hallve, pa bosht,pa ment,thjeshte muhabetci rakije.. I paditur,i pasjellshem ,jokonsistent.

Vor 3 Monate
Gezim Hoti
Gezim Hoti

Mustafa Nano miku i shkieve e i grekve, eshte desht populli nga gjitha trojet te behen bashk dhe te bllokojn kufirin , nese eshte nevoja edhe te armatosur e mos te lejojm qe terorist orthodoks grek te poshtrojn ne trojet tona . Ku ke pa ne bot qe ne varrim te një teroristi te vin shtetas te huaj? Fajet i kan shqiptart vet, e para si ben qe kreu i kishes orthodokse te jet grek? Mustafa Nano ky serbofil e grekofil nuk duhet ti jepet hapsir, ky eshte ne listen e pagesave nga greqia

Vor 3 Monate
Vlash Koca
Vlash Koca

Bravo artan hoxha ,

Vor 3 Monate
geni144
geni144

Për ti mbrojtur këta të ashtu të quajturit grek ju jeni në gjendje që ta shitni vetën. Si gjithmon

Vor 3 Monate
geni144
geni144

Zoti hoxha ka të drejt.

Vor 3 Monate
geni144
geni144

FICKT EUCH EU

Vor 3 Monate
adam dizdari
adam dizdari

Po ajo deputetja te Shikoj Qipron se ja ka pushtuar Turqia cerekun e siperfaqes

Vor 3 Monate
geni144
geni144

Dank deutschland wir leiden jetzt, dank diese möchte gerne schwaben, die irgendwan haben sich entschieden das es sollte da ein volk namens GREK soll entstehen, und von vo? Klar aus uns weil wir waren ja die ersten in EU, Aber die schwaben und ganze eu hat uns allein gelasen und die türken hatten Freie Hand über uns,Dank Euch EU, und jetzt tut euch weh das wir uns Wehren?!!! . Peinlich für euch

Vor 3 Monate
adam dizdari
adam dizdari

Un them te bejme edhe nje liber tjeter "dy popuj miq"

Vor 3 Monate
geni144
geni144

One side turkey and one we, gogogo

Vor 3 Monate
geni144
geni144

Fuck EUROPE, go fight this mother fucker, and the are in sandwitch, we now what we talking about

Vor 3 Monate
geni144
geni144

Qohuni o popull, se un do jem i dyti qe do jem me ju

Vor 3 Monate
geni144
geni144

Qfar njeriu jeni ju, ju merrni si shembull italianët dhe me gjith zemër, esht per te ardhur keq qe tê shofim kesi tradhetar si ju. IDIOT

Vor 3 Monate
behar fazliu
behar fazliu

he mor Artan vllau, qenke fut ne mes te keseve te zeza, kta te gjith ne panel jan pro greka,njeri me pak o me shum,, ky far mark muti,ne nji debat per perandoris osmane,  ulurinte si prostitut, ketu behet gjingj i but! vdekshin tradhtaret

Vor 3 Monate
DEADPOOL
DEADPOOL

Nano je një njeri me 0 vler. Artan hoxha hallall qumështit e nënës.

Vor 3 Monate
Antrax
Antrax

Rrepekte nga Kosova per Artan Hoxhen

Vor 3 Monate
Giani Tzeli
Giani Tzeli

Bledi detyra e nje gazetari eshte te pyese dhe te te nxjere te verteta jo shfaqesh menidimin personal sepse nxit nacionalizem shqiptar.lexo te sharat qe shkruajne.

Vor 3 Monate
Naim Hasani
Naim Hasani

Sod ju poshteroi greku .nuk ka me shtet shqiptar as kosov.kena marr fund si popull ne ballkan.

Vor 3 Monate
Andy Kadriu
Andy Kadriu

Nano hup ne greqi ti pacifist i mutit por ti nuk ke mbaj mbi supe tjeter shtet nacionalist , e sa i perket kti qe fol per buk harrove qe Shqiptari kur nuk ka hanger buk nga komshija ,ju vet e keni fajn ju kazani mediatik edhe dulen ata qe e adhurojn shtetin grek edhe nuk ja din vleren trungut ton, ju e kallt ehup ata qe e ndertoj socjalizmi menduet se Enveri e murr ne vorr, jojo ju e shitet na mal te zi ne seribi ne greqi ,edhe tash jeni ber lypsa he zoti ju marrovt edhe mase shumti Kti Nanos 172 vet i ka vra greku shqiptar e aj grekzu hyni me arm me gjith at arsanel edhe ju e perkrahni edhe Dulen e len ne parlamen ;ku aj e ka fajin kryesor ma at tjetin ju qe ja ulni qafen sikur kamilet edhe arabi i hyp#

Vor 3 Monate
Shaban Selimi
Shaban Selimi

Bravo Tani,ndersa Muc Nona e Shkullaku jetojn ne Norvegji dhe nuk e njohin realitetin ne Shqipri

Vor 3 Monate
gjergj kastioti skenderbeu
gjergj kastioti skenderbeu

Esht koha te ngrehemi te gjith ne kemb te mos presim nga politika apo shteti pa grekun kemi jetuar che mund te jetojm me mir

Vor 3 Monate
Nderim Puci
Nderim Puci

Shkullaku Marku edhe Zogaj jane me bythqira edhe me ropqira se Nano...respekte per Artan Hoxhen. >Fuck of antiShqiptaret

Vor 3 Monate
ELO HIM
ELO HIM

muc nano te sherdhfsha cfar te mbaj pragu deres......kete te share e ke pasi e meriton e shyqyr qe nuk jom ne ate studio......pse more kelysh....greku ka 27,vite qe vret pret perdhos ,perllunon,vjen ne shtepin tendet te oendon te vret.dhe ne.duhet te rijm urt.....po kete une nuk e quaj aspak kulture......por jan dy gjera..........O JE I SHITUR O JE FRIKACAK.......Kurse ti e ca si ti,dhe komplet qeveritart i keni te dya......edhe....TE SHITUR POR EDHE FRIKACAK....DHE BIBLA E THOT SY PER SY E DHEMB PER DHEMB.!

Vor 3 Monate

Nächstes Video

Свинка Пеппа на русском все серии подряд  ❤️Лучшие подруги! | Мультики

50:14

Свинка Пеппа на русском все серии подряд ❤️Лучшие подруги! | Мультики

Свинка Пеппа Русский - Официальный канал

Aufrufe 707 096

ФОРМУЛА♥️ЛЮБВИ )

14:07

ФОРМУЛА♥️ЛЮБВИ )

DANIEL BOY

Aufrufe 2 682 066

Garden Patio | Shameless | سباق