KIDDA x S4MM - KOMEDI (Official Video)


KIDDA
KIDDA

"KOMEDI" OUT NOW ON SPOTIFY!🔥 Link ➡️ http://fanlink.to/KOMEDI

Vor 11 Monate
Erald Poleshi
Erald Poleshi

Bravo KIDDA

Vor Monat
kidushi jemm kidushi jemm
kidushi jemm kidushi jemm

Tu kisha lut kidda mem shkru se jom fansja jote dashni te lutm shkrumm se duu shummmmmmmmmm

Vor Monat
KIDDA TØW
KIDDA TØW

❤❤❤😍😍😍👊👊👉❤❤hey kidda ich libe diche❤❤👉💕

Vor 2 Monate
KIDDA TØW
KIDDA TØW

Kidda tina 😘😘💗💗💗💖💖💖sa mir je bre loqe dhe une i kam ble ternekat si ti kidda

Vor 2 Monate
Petronel Barda
Petronel Barda

Jheug ie ies 3idj3fj

Vor 21 Stunde
Petronel Barda
Petronel Barda

Juksjg

Vor 21 Stunde
Petronel Barda
Petronel Barda

Hsiitijgis

Vor 21 Stunde
Mama Love
Mama Love

😘😘😘😘

Vor 4 Tage
Sofie Hoti
Sofie Hoti

Shum mir sem ti ke kenduar shume bukur ti ke shum fansa me qato fansa ti e mbushish feron ti duke i thene feros fshiji bust se i ki me qumsht👟🦌urime krishlidjet te gjitheve👟😄hahahahahahaha

Vor 23 Tage
Nastya Niki
Nastya Niki

I Love You! :))

Vor 23 Tage
barcley burrington
barcley burrington

Paska msuar me fol kidda lum prindrit e vet 😂😅🇦🇱🇫🇷

Vor 23 Tage
Samira 1
Samira 1

Kidda ist soo hübsch 😍😍

Vor 25 Tage
Cibe Ebic
Cibe Ebic

LOVE YOU S4MM. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Vor 26 Tage
PUBG MOBILE SHQIP
PUBG MOBILE SHQIP

O bre sem va palon krejtve ti

Vor Monat
te dua
te dua

😎👌💥💥

Vor Monat
M. FestivaL
M. FestivaL

Romania 🇷🇴❤️👌✌️👑👑

Vor Monat
Dita Gjini
Dita Gjini

Wtf this song is so underrated! It's awesome, their voices, the production wooow

Vor Monat
tayna ledri love
tayna ledri love

S4mm i love you je shum i mir

Vor Monat
Yunus Gozelov
Yunus Gozelov

KOMEDİ 😍😍😍😍😎👍

Vor Monat
Valmire Ramaj
Valmire Ramaj

❤❤❤😭😭😭👐👐👐

Vor Monat
savage boy
savage boy

diss (fero&hellbanianz)check it out 🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙🎙 http://youtu.be/SWCwZDksaXQ

Vor Monat
Stela Pali
Stela Pali

Komedi je Kidda,je King permbi Kinga nk ka shanc me ta nxon venin ton,ti ja nxon atyne se je I pare dhe me I miri te duaaaaa ❤❤❤❤❤👑👑👑my only king 👑👑👑

Vor Monat
natyra sharri
natyra sharri

I veqant klip pa qika shum ma Mir kidda king

Vor Monat
Gezim Krasniqi Alba Te Dua Bebi Jeme
Gezim Krasniqi Alba Te Dua Bebi Jeme

Fuuuuuck woooooooooou❤️🔥🇦🇱😎🇦🇱🔥❤️

Vor Monat
kidushi jemm kidushi jemm
kidushi jemm kidushi jemm

Te duu kidda

Vor Monat
kidushi jemm kidushi jemm
kidushi jemm kidushi jemm

Bravo kidda je si loqkk jeta jem e ki at za shummm te mir e te oml veq per bara dashni

Vor Monat
Fatjon Gashi
Fatjon Gashi

Shum bos je

Vor Monat
Felo Noj
Felo Noj

Ov

Vor Monat
Anya Aryna Apetrei
Anya Aryna Apetrei

Y LIKET! 😍😚😘😙😗👄💋❤💙💚💛💜💓💕💖💗💘💝💞💟

Vor Monat
Regina Rys
Regina Rys

Pse ka vetem 5.2?????? Super këngë,KIDDA music

Vor Monat
Kurdi Amigo
Kurdi Amigo

Copied from Jul-je sais ce que je vaux

Vor 2 Monate
Andra Lucas
Andra Lucas

R😍O❤M💖A💕N💓I💝A😍

Vor 2 Monate
KIDDA TØW
KIDDA TØW

LIkE KUSHE MENANE SE KIDDA PER MU VLEN ME SHUME SE QDO SEN 😗😗😗😗😗

Vor 2 Monate
RAPWorld
RAPWorld

KIDDA mir S4MM e ka dhi

Vor 2 Monate
KIDDA TØW
KIDDA TØW

Shume i dua keto grupe tøw dhe OTR 😙😙😙😙aas am une e dua me se shumti kidda 😙😙😙

Vor 2 Monate
Alina Alina
Alina Alina

👌😘

Vor 2 Monate
Zikolli Shkelzen
Zikolli Shkelzen

Jen I mat te miret per Mu Jen si

Vor 2 Monate
musique libre
musique libre

new chaine

Vor 2 Monate
ALINA ANA.MARIA
ALINA ANA.MARIA

😙✌🇦🇱

Vor 2 Monate
Mali Fromhelli Gaming
Mali Fromhelli Gaming

pse shkruni pa lidhje komente per s4mmm te kishit qen ju ne vendin s4mm ju ala ma dobt do kishi kan s4mm asht reper I mir

Vor 2 Monate
Marigona Brahimi
Marigona Brahimi

🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Vor 2 Monate
Zuleha Memeti
Zuleha Memeti

Kong shum e bukur bravo djema jeni ma tmirt ♡♡

Vor 2 Monate
Amina aliu
Amina aliu

😘😘

Vor 3 Monate
dritan Nurce
dritan Nurce

kral

Vor 3 Monate
ibrahim 1001
ibrahim 1001

E

Vor 3 Monate
Nebojsa Paunovic
Nebojsa Paunovic

I am a Serbian but I like Albanian musik.( MASHALLAH ) 🤙👌🔥🔥

Vor 3 Monate
Sonila Kondi
Sonila Kondi

L

Vor 3 Monate
suela s4mm
suela s4mm

K_I_N_G_A 👑👑

Vor 3 Monate
June Bee
June Bee

It's my jamz.

Vor 3 Monate
Selena Selena
Selena Selena

I am a Kurdish but i love your Musics😍😍😍

Vor 3 Monate
Ilir Bytyqi
Ilir Bytyqi

S4Mm

Vor 3 Monate
Ntn 4 Life
Ntn 4 Life

O zot far shkretanash

Vor 3 Monate
Zuleha Memeti
Zuleha Memeti

Wow muzik teper e mir bravo s4mm je numer 1 loqk ♥♥♥

Vor 4 Monate
Xhenisa Ziberi
Xhenisa Ziberi

Gjithmon me ty jam zmr

Vor 4 Monate
Medina Dina
Medina Dina

Kidda❤❤❤

Vor 4 Monate
tentaciondit official music channel
tentaciondit official music channel

Po ti je varikars, deri dje i beje diss #getinjo se u kthy komercial prej underground, tani ti ca po ben mor tqift kejt universi robt npidh. Gati e ke 1 diss vetem po tle dhe pak ta shijosh karrieren se merr fund kur tdal dissi varikars.

Vor 4 Monate
Adriano Bejta
Adriano Bejta

Kosova ka rini te talentuar veq perpara I love

Vor 4 Monate
la povesti cu Costel
la povesti cu Costel

❤❤❤❤

Vor 4 Monate
hey itme
hey itme

🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor 4 Monate
eroll hysenaj
eroll hysenaj

So cute

Vor 4 Monate
Emine Llabijani
Emine Llabijani

Ju duaa 😘😍😍

Vor 4 Monate
eendra endra
eendra endra

kidda loveee you me kit zhugan ki bo.kong a

Vor 4 Monate
Enes Ismajli
Enes Ismajli

Tfort jeni sidomos kidda

Vor 4 Monate
toto 09BvB
toto 09BvB

Rede mal deutsch ich verstehe garnix

Vor 5 Monate
toto 09BvB
toto 09BvB

+iTronex _ Sorry wusste ich ehrlich gesagt nicht . Aber hört sich nice an .

Vor 4 Monate
iTronex _
iTronex _

toto 09BvB er ist ein albanischer rapper/sänger wieso sollte er deutsch reden ?

Vor 4 Monate
Sedat Demnik
Sedat Demnik

RESPEKT njeri Ne Jamaica dhe ne Mexico ky Trip u ndegjojke

Vor 5 Monate
Erion BB
Erion BB

shum gjeste kidda

Vor 5 Monate
Elena's Msp Welt
Elena's Msp Welt

💕💕💕🔥🔥👍

Vor 5 Monate
Lirim Sahiti
Lirim Sahiti

nuk mundem me kuptu ket kidden un qa po thott aa 😯

Vor 5 Monate
Ermoza Lika
Ermoza Lika

2 mir ama s4mm dihet si gjith baba osht

Vor 5 Monate
Elenh Kuriai
Elenh Kuriai

😄😘😘❤❤❤💪👌👌👌

Vor 5 Monate
medina dina
medina dina

King 👑🇦🇱👍

Vor 5 Monate
Leo Tota
Leo Tota

Bro ma I miri

Vor 5 Monate
M B
M B

Super te dyt 💜💜

Vor 5 Monate
Ergjan Fortnite
Ergjan Fortnite

as nuk folin flliqt as nuk qesin nudoo qiky oshtt awer spot edhe muzik kini talentt tmdhaj ja qifsha motren npiqkk ati feros qe ta rrehinnn neper marketa at pidhh 100% talenta

Vor 5 Monate
Viola Fazlijaj
Viola Fazlijaj

😍😍😍😍😍😍😍😍

Vor 5 Monate
Viola Fazlijaj
Viola Fazlijaj

Ma te mir jen

Vor 5 Monate
ZEROX'TM
ZEROX'TM

HIT HIT ! Follow ne Instagram :P http://www.instagram.com/erioonyy

Vor 5 Monate
Lind Da
Lind Da

👌👌NICE SONG Subscribe kanalin ne YouTube 👉MONDI

Vor 6 Monate
Real Black Goku
Real Black Goku

Kidda Drives me so crazy. More more more more more more more more man!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vor 6 Monate
Luli Vija
Luli Vija

Nese nk pagun sa chiamata😂😉👌👍nice song..Bravo kidda dhe S4MM gjiganda jeni cuna..kur do vini tek astoria shkoder👌👍

Vor 6 Monate
Mister Slovenia
Mister Slovenia

Shumë e bukur kjo këngë, respekt nga Italija!

Vor 6 Monate
fifou Biu
fifou Biu

i love youuuu kidda ❤❤ I'M FROM ALGERIA 😍😍😍

Vor 6 Monate
hamid BG
hamid BG

ALGERIIA❤❤ KIDDA 😍😍😍😍

Vor 6 Monate
Eshtref Ramadani
Eshtref Ramadani

Bilem heaters ikom fansa😂❤️

Vor 6 Monate
r _jaho
r _jaho

se kta tjert.. 😂😘🌙

Vor 6 Monate
Psycho THM Asif
Psycho THM Asif

Bangladesh 🌹🌹

Vor 6 Monate
Gabriella Maria
Gabriella Maria

I love you Kidda

Vor 6 Monate
Ilona aln fan
Ilona aln fan

Je suis fier de Kiddaa mon frereeee💘💙❣️❣️❣️

Vor 6 Monate
Freelanman 33930
Freelanman 33930

wooooooow se la CLASS

Vor 6 Monate
Labinot Dina
Labinot Dina

Kush pe ngon ala❤️❤️

Vor 6 Monate
ALÉN ِ
ALÉN ِ

Shum underrated kjo. Eshte dhe me e mire se A M'FOLI MU

Vor 6 Monate
rina beautiful
rina beautiful

Loqk tkom

Vor 6 Monate
ahmedina sedic
ahmedina sedic

kidda ❤😍😍😍

Vor 7 Monate
armir hajdari
armir hajdari

Pederat ropt npidh va qifsha

Vor 7 Monate
Etien Begolli
Etien Begolli

haha na shkrive endrit basha

Vor 7 Monate
Etien Begolli
Etien Begolli

haha na shkrive endrit basha

Vor 7 Monate
Fakte, Sport , Hajgare etj
Fakte, Sport , Hajgare etj

Si kurva dyt. Ropt ja u qifsha. Ani qit s4mm mas pari ska dhom tani bon dissa dikujna. Njeri me dy ftyra njeri bajat

Vor 7 Monate
jasmin krn
jasmin krn

Ay po thet ,,se kta tjert jon per Komedi" e jo ,,se kta tjert jon si a bo Komedi"

Vor 7 Monate
STARBEATZ
STARBEATZ

Tow

Vor 7 Monate
sara sara
sara sara

0:32...S4MM ca je tu pa m?😂😂

Vor 7 Monate
ERJON RONI
ERJON RONI

hec aty fytyr shtermti

Vor 7 Monate
Artim 385idéal
Artim 385idéal

Respect from Germany shqipee 😎

Vor 7 Monate
Shyrete Bytyqi
Shyrete Bytyqi

cool

Vor 7 Monate

Nächstes Video

Flake
Flake

Kidda - Topic

Vor 6 Monate

S4MM - Aye Aye
S4MM - Aye Aye

S4MM

Vor 9 Monate

Email a Friend | 31XX / 32XX / 33XX / 34XX / 35XX/ 36XX | Play Movie