No video

Fifi - Krimineli zemres (Official Video 4K)


 • Am Vor 20 Tage

  MaxProductionALMaxProductionAL

  Dauer: 3:13

  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/4flr4DYLoyhWiE0SoRl7qS
  Deezer: www.deezer.com/en/album/77054112
  iTunes: itunes.apple.com/us/album/krimineli-zemres-single/1440526956?ls=1&app=itunes
  Written by: Fifi
  Music: Apollo
  Prod.by : MaxAudio
  Koreografi & balet:
  Graciano Tagani
  Aurora Isaku
  Harqet:
  String Girls

  krimineli zemres  fifi  fifi krimineli zemres  

Joey Jungg
Joey Jungg

Urime Fifi per 1M😍😍😍

Vor 16 Stunden
Anda Alla
Anda Alla

Super kenge complimenti

Vor 19 Stunden
Buqe Ahmeti
Buqe Ahmeti

http://youtu.be/TlUfcCoJTVk

Vor Tag
erblina Isaku
erblina Isaku

Oh cfare zeri,cfare teksti !!😍😍😍

Vor 2 Tage
Orges Nasufi
Orges Nasufi

Fifi I Love πŸ’– πŸ’–πŸ’– πŸ’–πŸ’– πŸ’–πŸ’– πŸ’–πŸ’– πŸ’–πŸ’– πŸ’–πŸ’– πŸ’–πŸ’– πŸ’–πŸ’– πŸ’–πŸ’– πŸ’–πŸ’– πŸ’–πŸ’– πŸ’–πŸ’– πŸ’–πŸ’– πŸ’–πŸ’– πŸ’–πŸ’– πŸ’–πŸ’– πŸ’–πŸ’– πŸ’–πŸ’– πŸ’–πŸ’– πŸ’–πŸ’– πŸ’–πŸ’– πŸ’–πŸ’– πŸ’–πŸ’– πŸ’–πŸ’– πŸ’–πŸ’– πŸ’–

Vor 2 Tage
Ani Bani
Ani Bani

e du shum kete kenge eshte super kenga me e bukur e vitit

Vor 4 Tage
CR7 CR7
CR7 CR7

Wow

Vor 5 Tage
Enxhi. q
Enxhi. q

Ti prek telat

Vor 5 Tage
BeLi Kaja
BeLi Kaja

PΓ«rse kjo kΓ«ngΓ« alla "KΓ«nga Magjike", nΓ« kohΓ«n e " KΓ«nga Magjike", e jo nΓ« "KΓ«nga Magjike"?!

Vor 7 Tage
Ankela M
Ankela M

Nese eshte kosovare, ok per dialektin, po nese eshte nga Shqiperia dhe imiton dialektin, do ishte budallallek!

Vor 7 Tage
CR7 CR7
CR7 CR7

πŸ‡½πŸ‡°πŸ‡½πŸ‡°πŸ‡½πŸ‡°πŸ‡½πŸ‡°πŸ‡½πŸ‡°πŸ‡½πŸ‡°

Vor 7 Tage
alba Gashi
alba Gashi

πŸ”ŠπŸŽΆπŸŽΆπŸ˜­πŸ˜­ te lumtΓ« Fifi β™₯️😍

Vor 8 Tage
Eva Lubovci
Eva Lubovci

Kjo keng ti bluan eshtrat ti ben hi me kuptimin qe ka ! Nje neder tekstshkrueset 100 % real ne trojet shqiptare ! Urime edhe zoti te ispiroft gjithmon ! FIFIβœβœβœβœπŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘

Vor 8 Tage
Naxhije Salihu
Naxhije Salihu

Shummmmmm e mir konga Fifi bravo sukses meetujte jeeshum emir dhe shum original dhe shum e zgjuar e sinqert te gjitha tmirat ike tedua

Vor 8 Tage
Leonita Nura
Leonita Nura

😭πŸ˜₯πŸ‘ŒπŸ»πŸ‘πŸ»

Vor 9 Tage
wonderful song
wonderful song

❀ f fi fif fifi fifi-krimineli i zemres fif fi f ❀

Vor 9 Tage
wonderful song
wonderful song

fifi tdu shum shum shum shum shum shum πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜šπŸ˜šπŸ˜˜πŸ˜šπŸ˜˜πŸ˜šπŸ˜—πŸ˜™πŸ˜‹πŸ˜š

Vor 9 Tage
Fatjona Syla
Fatjona Syla

❀️❀️πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯qekjo o kang

Vor 9 Tage
Flavio Anesti
Flavio Anesti

Wowwww e pa pershkrushme suksese te pafund 🎡🎢

Vor 9 Tage
Boni Durres
Boni Durres

Bukur fifi

Vor 9 Tage
Ardjan Stermilla
Ardjan Stermilla

Bravo fifi ti je kengetare

Vor 9 Tage
jorgo tocka
jorgo tocka

Bravo FIFI JE NJE SUPER CITY STARTS

Vor 9 Tage
Dena Deni
Dena Deni

Vetem titulli kenges ka vler me shum kriminel I zemres

Vor 10 Tage
Selda sejko
Selda sejko

😍😍😍😍😍❀❀❀

Vor 10 Tage
Dr Behar Selimaj
Dr Behar Selimaj

πŸ‘Ž

Vor 10 Tage
adem muharemi
adem muharemi

Pse veten e ndal mem dasht Mu πŸ™

Vor 10 Tage
Marsi Fier
Marsi Fier

Pse veten e mal me me dasht mi me me dasht mu krimineli zemres tem kriminel te un ke zen vend

Vor 11 Tage
anisa koleci
anisa koleci

πŸ’˜πŸŒΉ

Vor 11 Tage
Elenia Zeqiri
Elenia Zeqiri

Fifi je kengetarja me e mir qe un njo bile te kam taku e kam ber foto ke nje ze shum te mir nje dit shpresoj qe dhe un te behem si tiiiiii

Vor 11 Tage
diamant rekaj
diamant rekaj

je e papar ze te manhitshem rrall kesi zeri tdua fifiπŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ™Œ

Vor 11 Tage
Shabani Florije
Shabani Florije

Respekt πŸ€—

Vor 12 Tage
Dafina F
Dafina F

AMAZING WORK FIFI U MYTA TUJ E NGU TLUMT πŸ‘πŸΌπŸ‘πŸΌπŸ˜πŸ˜πŸ˜

Vor 12 Tage
Albi 17
Albi 17

Ti paske me ja qi ropt Adeles, spaske mi lan buk ma πŸ˜‚

Vor 13 Tage
Ada Myzeqari
Ada Myzeqari

Super keng te lumt

Vor 13 Tage
Argjend Kosiqi
Argjend Kosiqi

Qikia asht muzik-me ti shti tdridhmet ntrupπŸ˜πŸ˜πŸ’«πŸŒΉ

Vor 13 Tage
wonderful song
wonderful song

fifi -ti je kriminelja e zemres teme πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜šπŸ˜šπŸ˜šπŸ˜šπŸ˜šπŸ˜šπŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜šπŸ˜˜πŸ˜šπŸ˜˜πŸ˜»πŸ˜»πŸ˜»πŸ˜»πŸ˜»πŸ˜»β€β€β€β€β€β€β€πŸ’“πŸ’”πŸ’—πŸ’–πŸ’πŸ’–πŸ’•πŸ’ŸπŸ’žπŸ’

Vor 13 Tage
Nora Troci
Nora Troci

E adhuroj zerin tend😍😍Like kush mendon keshtuπŸ’™

Vor 13 Tage
Roz Axhami
Roz Axhami

si gjithmone fifi supeer 😘

Vor 13 Tage
ardjan b
ardjan b

Nje keng qe te ngel fiksim dhe don ta degjosh gjith diten bravo Fifi gjithmon e pra zaπŸ‘πŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘Œ super

Vor 13 Tage
Fatime Gashi
Fatime Gashi

O Fifi pse nuk konkurove me ket Kang per erurovision

Vor 14 Tage
Dana Dajana
Dana Dajana

+Fatime gashi te njejtin mendim kam dhe un

Vor 13 Tage
Brahimi Njomza
Brahimi Njomza

NjΓ« kΓ«ngΓͺ me ta knaq shpirtin edhe zemrΓ«n me pΓ«lqen shumΓ« Fifiβ€πŸ‘Œ

Vor 14 Tage
Ina Bilaj
Ina Bilaj

Sa bukurrrr πŸ’

Vor 14 Tage
Edmonda Mucaj
Edmonda Mucaj

Nona je pike.

Vor 14 Tage
viola Letaa
viola Letaa

SuperπŸ‘

Vor 14 Tage
Dardana kurmekaj
Dardana kurmekaj

πŸ’–πŸ’–πŸ’–πŸ’–πŸ’–πŸ’–πŸ’«πŸ’«πŸ’«πŸ’«

Vor 15 Tage
Isresa Isresa
Isresa Isresa

Halla te koft veq vazhdoπŸ–’πŸ–’πŸ–’πŸ’“πŸ’‹

Vor 15 Tage
Si Si
Si Si

E si mund te zhgenjeje Fifi!? Kuuuuurrrr....bravo kjo eshte KENGETARE me plot kuptimin e saj!

Vor 15 Tage
Uarda Dauti
Uarda Dauti

Pse veten e nal me ndash mu. 12.10.2018

Vor 15 Tage
stela hoxha
stela hoxha

PerfectπŸ‘ŒπŸ’—

Vor 15 Tage
Flutura Gjoka
Flutura Gjoka

😍😍

Vor 15 Tage
Fatbardha Miri
Fatbardha Miri

Pas cdo kenge qe publikon bindem qe je me mira.

Vor 15 Tage
Enesa Enesa
Enesa Enesa

πŸ€—

Vor 15 Tage
resul nuredini
resul nuredini

2:11 oo zoot

Vor 15 Tage
beauty expert
beauty expert

Fifi ke ze te mrekullushem,dhe teksti me shum botkuptim,bravo

Vor 16 Tage
Ajsha Piliqi
Ajsha Piliqi

Godet Fifi me ne fundΓ« suksese πŸ‘ŒπŸ¦‹πŸ’™

Vor 16 Tage
Diana Lushi
Diana Lushi

Ta du zanin Ty❀️❀️❀️ Veprat flasin vetπŸ‘

Vor 16 Tage
Erald Berat
Erald Berat

Montone

Vor 16 Tage
Shkelqim Allaraj
Shkelqim Allaraj

Pa vetdije ke mem shkatrru e fort kjo πŸ‘

Vor 16 Tage
Alea Drio
Alea Drio

Ah Fifiiiii ahhhh....β™‘β™‘β™‘β™‘β™‘

Vor 16 Tage
adelina ismajli
adelina ismajli

HitπŸ”₯πŸ”₯πŸ‘‘πŸ‘‘

Vor 16 Tage
Albulena Berisha
Albulena Berisha

Kengetare nkuptimin e plot te fjales bravo Fifi

Vor 17 Tage
vivjan hajdari
vivjan hajdari

shum ebukur Fifi keshtu vazhdo brravo je e madhe

Vor 17 Tage
laurent Klarentina
laurent Klarentina

πŸ’πŸ’πŸ’

Vor 17 Tage
Bekim Gashi
Bekim Gashi

Skam fjal teper mir Respekt

Vor 17 Tage
Nike Ferra
Nike Ferra

Kenga gjith ndjenja πŸ‘ Je e madhe ❀️

Vor 17 Tage
Merita Merita Marki
Merita Merita Marki

Shum e bukur 😍😍😍

Vor 17 Tage
Al Bania
Al Bania

sa e gjej veten te kjo kenge πŸ˜₯. Bravo fifi suksese te metejshme😘😘

Vor 17 Tage
Qendresa Hodaj
Qendresa Hodaj

thjesht so nrmm kjo😲😲😲😲😲😲❀❀❀❀❀❀

Vor 17 Tage
Heda23 Heda
Heda23 Heda

Oj Fifi te lumt per gjdo kang Qe e bonπŸ’–

Vor 17 Tage
Anima Aur
Anima Aur

Bej me shume kenge si keto e me pak si ato nanush ..

Vor 17 Tage
Klorida Doku
Klorida Doku

I love it ❀😒

Vor 17 Tage
No Name
No Name

Zemra te kendoft veq suksese Fifi πŸ‘

Vor 17 Tage
Driada Ciftja
Driada Ciftja

Sh e bukur Fifi..na kenaqe veshet...urime.

Vor 17 Tage
Rita arita
Rita arita

zeriπŸ”₯ tekstiπŸ”₯muzikaπŸ”₯spotiπŸ”₯πŸ‘Œ FiFi ❀bravoooooπŸ‘πŸ‘

Vor 17 Tage
Ardit Cenko
Ardit Cenko

keng shqiptare ma t mirat ne ballkan

Vor 17 Tage
Valentina Djinaj
Valentina Djinaj

Omg 😯

Vor 18 Tage
Joley katy
Joley katy

Wtff this is amaizing girl❀❀❀❀❀lylylyly

Vor 18 Tage
D. M.
D. M.

perfekt!

Vor 18 Tage
Jonny Deep
Jonny Deep

Min 1.16 me violin perle. Brawo Fifush. 🌟

Vor 18 Tage
Loli Memeti
Loli Memeti

Rrespek Fifi Fuck Tayna

Vor 18 Tage
Aurela Kela
Aurela Kela

Nje kengetare me vlera shume te medha.Nje text dhe melodi e nderthurur me menyren me perfekte te mundshme dhe padyshim gjithcka eshte nivelin me te larte.Bravo!

Vor 18 Tage
Enxhi Cumani
Enxhi Cumani

Me behet mishi kokra kokra sa her e degjoj kete kenge. Bravo Fifi πŸ‘πŸ‘ ke goditur ne shenjester

Vor 18 Tage
Renato Velaj
Renato Velaj

Te kishe marr pjes tek kenga magjike do kishe marr cmimin e par 😍❀️ Super keng pz

Vor 18 Tage
vime vime
vime vime

πŸ‘πŸ»β™₯️β™₯️β™₯️

Vor 18 Tage
Brahimi Njomza
Brahimi Njomza

Bravooo Fifi je e paparΓ« me njΓ« zΓ« tΓ« mrekullushΓ«mπŸ‘πŸ‘πŸ‘β€

Vor 18 Tage
FASK & AK PEJA Visari KULLA
FASK & AK PEJA Visari KULLA

Suksese FiFi ma e mira je Bravo veq suksese

Vor 18 Tage
Emii BA
Emii BA

😍😍😍

Vor 18 Tage
Ami jon
Ami jon

Fifi dhe Adele jon dy loqka qe na kujtojn se veq sexy sduhesh mu dok me bel te kput per me qen e famshme . Legjendat sjon te persosun por cdo moment ta persosin πŸ’₯πŸ’«πŸ‘

Vor 18 Tage
Miranda Meta
Miranda Meta

Refreni smë pëlqen 😐

Vor 18 Tage
Arber Meco
Arber Meco

swper😍😍

Vor 18 Tage
Stublla Clash of clans
Stublla Clash of clans

Bravo bre fifi kallxoju qe per gjithkund je ta ha zemren si sabrija ❀️❀️❀️❀️

Vor 18 Tage
From another Planet
From another Planet

Ta ha shpirtin bre e bukura jem 😍❀️ bravo I love it πŸ‘Œβš‘οΈπŸ”₯πŸ”₯

Vor 18 Tage
Sihana Hanaa
Sihana Hanaa

Muzika ngohet nuk kshyret bravo ti gjithmon e deshmon ket fifi love youuuu 😍😍😍😍😍❀❀❀

Vor 18 Tage
Lea alea
Lea alea

Pse veten e nal mem dasht mu πŸ˜”πŸ’”

Vor 18 Tage
Edona Guta
Edona Guta

WoW 😍 Pasi i lexova gjithe keto komente pozitive ta bej edhe une nje Kompliment "Ke nje ze shum te bukur " nuk komentoj shum e shum neper rrjete sociale Po met vertet me erdhi shume mire per gjith keto komente te bukura Suksese #Fifi πŸ‘Œβ€β€β€β€β€β€β€β€

Vor 18 Tage
lover music
lover music

Ououuuu SUPER kenga me e bkr e gjithe kohrave love this song

Vor 18 Tage
Irena Stojanova
Irena Stojanova

Suksese shume e bukur ❀

Vor 18 Tage
Sandra Shtylla
Sandra Shtylla

Kjo keng kaq e bukur nje tekst qe ka ndjenj me kaq pak klikime Meriton me shum Por kshu esht kur nuk ke vesh muzike dhe degjon rrepera si puna noizit feros rines ences etj Fifi je me e mira ❀️😘😍❣️☺️🌟 Ne qofte se mendoni dhe ju keshtu like komentin

Vor 18 Tage
Ron Braina
Ron Braina

Kangtarja me e mire e kohes Bravo fifi nr1 πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ‘ŒπŸ½πŸŒŸπŸŒŸπŸ‘‘

Vor 18 Tage
Herolinda Nom
Herolinda Nom

Respekt per artistet e verteta si Fifi 😍

Vor 18 Tage

NΓ€chstes Video

A Little Princess (1995) 720p HDTV 750MB | 4x SET COPRIMOZZO BORCHIE VW POLO GOLF 65MM NERO LUCIDO LOGO CERCHI LEGA TAPP TD | Close reading