Code Geass - Lelouch of the Rebellion | Dil Sambhal Jaa Zara | Gunslinger Stratos: The Animation
Pa'NDAmusic #1
Pa'NDAmusic #1

Faleminderit gjithve <3 respekt prej zemres per kejt juve qe na ngoni dhe perkrahni ne qdo koh <3

Vor 5 years
meli kameri
meli kameri

:p

Vor 5 years
asije kasami
asije kasami

Definitivishtt ma t'mirrt <3

Vor 6 years
gjelil brahaj
gjelil brahaj

super veq vazhdoniiii <3

Vor 6 years
Premiumm1
Premiumm1

Ej njeri Clipin e juj e kan fshi edhe te Mc qopes pa kur qfar arsye dhe pa kur qfar te drejta ju kisha lut qe muni me ba najsen mi kthy se edhe po munohemi qe keni naj njeri kallxoni ? Presim pergjigjen

Vor 6 years
Ardit Gashi
Ardit Gashi

i law juu pandaa

Vor 7 years