GaboTV
GaboTV

Ju djema me të vërtetë nuk kanë kreativitet, apo jo? Stop kopjimi quajtur të kanaleve frengjisht!

Vor 2 years
Youtube channel24
Youtube channel24

sot me 1.12.2015 e kom nxan ne pldh tfort

Vor 3 years
Kendei Jony
Kendei Jony

Minutat e fundit te sportit a muni me postu ne youtube te dates 11.06.2015

Vor 3 years
MrEnter41
MrEnter41

allahu e shperbleft ket femij 7 vjeqar. dikur iken nga serbet , tash ikin nga parlamenti , ( pa punsia ) per nje jet ma te mir. tash po na sulmojn qent. ska met kurgja ma , veq parlamentin me lan me qen ne kosov. nasht bile qeve ju ndihmojn me ushqim. krejt hajna jan prej te madhi deri te voglin. po thoj parlamenti i kosoves, qfar parlamenti kur populli ik per jet ma te mir , ma mir me shit kosoven se qeshtu me dek uni populli i kosoves.

Vor 3 years
jeta berisha
jeta berisha

Ora e Pasdites, musafir Rita Demiri Berisha, ju lutem bone UPLOAD!!!!!!!

Vor 3 years
Olt Dobruna
Olt Dobruna

a ka mundësi programin e skolles model mën21.11.2014

Vor 4 years
Artimis Krasniqi
Artimis Krasniqi

Lajmet e ores 8 data 16 korrik??

Vor 4 years
Ardian Ramaj
Ardian Ramaj

pse po e mbani kete kanal ne youtube kur nuk i publikoni emisionet me kohe, qe 1 jave skeni publiku asnje emision te lajmeve. Pse po rreni duke reklamu kete kanal i cili ska kurrfar vlere perderisa qe 1 jave skeni publiku lajme

Vor 4 years
How To Diy
How To Diy

JU FTOJ NE NA VIZITONI NE RRUGEN TON NGA PERPARIMI DERI TE XHAMIJA NE MATIQAN KU SHUMICA E PUSETAV (SHAKTA) JAN PA KAPAKA KU RREZIKOHET JETA E NJERIUT KU ISHA PERPAK VIKTIM EDHE UNNGA NJE VETUR IKI NGA SHAKTA E PA MBULUAR DHE DOLI NE TRETUAR JU LUS DHE 1-HER TE NA VIZITONI ME KAMERA PASI KOMUNA PO FLEN DHE NUK PO INTERVENON ME RESPEKT NE BANUESIT S- MATIQANIT PER KLAN KOSOVEN TELEVIZJONI ME I PELQYSERI NE KOSOV JU PRESIM

Vor 4 years
Xhevat Llumnica
Xhevat Llumnica

A ka mundesi me i postu Lajmet Qendrore të datës 29.01.2014

Vor 4 years
Sherife Uka
Sherife Uka

Pershendetje ,a ku mundesi me intervistene e Shefqet Kasniqit me date 21.01.2014 ju lutem .

Vor 4 years
Petrit Rrahimi
Petrit Rrahimi

a bon lajmet e 3 nentorit dmth qat dit qe eshte votu ,,ne mitrovic qe keni qen,,

Vor 5 years
Premtim Mustafa
Premtim Mustafa

Ju lutem a ka mundsi magazinen zgjedhore , Podujeve

Vor 5 years
Cerciz Dahsyla
Cerciz Dahsyla

shpresojme qe do e postoni koncertin e Marigones qe po shfaqet tani..

Vor 5 years
Artan Hakaj
Artan Hakaj

Pershendetje, a keni mundesi ta postoni emisionin Ju flet Prishtina te dates 18.05.2013 ju lutem.Ju pershendes.

Vor 5 years
Tsuredure Children (12) | Sun-ken Rock | Beirut (2018)